نظرسنجی: دوئل سعادتمند و استراماچونی، حق با کدام است؟

همانطور که انتظار می رفت، استراماچونی به صحبت های مدیرعامل استقلال واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از پروسه ناموفق برگرداندن استراماچونی به استقلال، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در گفتگویی تصویری که با رسانه رسمی باشگاه انجام داد، در مورد پیشنهاد این باشگاه به استرا شفاف سازی کرد.


سعادتمند در صحبت هایش عنوان کرد: «استراماچونی شکایت ۲۷۵ صفحه ای که وی برای فیفا ارسال کرده است بیش از ۲ میلیون یورو درخواست کرده است. در پیشنهاد دوم ایشان اعلام شد که فدریکو اعلام کرد که ما می توانیم ۹۰۰ هزار یورو برای بستن پرونده فیفا در بگیریم و یک میلیون و ۵۰۰ هزار یورو برای فصل آینده بگیریم. در مجموع ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار یورو پیشنهاد استراماچونی به استقلال بود. ما هم اعلام کردیم توان این پول را نداریم.


در مذاکرات بعدی اعلام کردیم که برای آمدن استراماچون آمده ایم که ۷۰۰ هزار یورو را به ۸۰۰ هزار یورو افزایش دهیم که در دو قسط به وی پرداخت خواهد شد. برای فصل بعد هم گفتیم که یک میلیون و ۲۰۰ هزار یورو پرداخت می کنیم. اما ایشان مجددا اعلام کرد که نتوانستم آندره را متقاعد کنیم.»


اما همانطور که انتظار می رفت، آندره آ استراماچونی به صحبت های مدیرعامل استقلال واکنش نشان داد و ضمن تکذیب ارائه پیشنهاد ۸۰۰ هزار یورویی برای غرامت قرارداد قبلی به علاوه ۱.۲ میلیون یورویی بابت قرارداد جدید به وی، با انتشار دو استوری به زبان فارسی، اعلام کرد که سعادتمند هرگز همچین پیشنهادی به وی نداده است.


استراماچونی در این استوری نوشته است: «قلب های آبی عزیز! اگر ممکنه پرس و جو کنید چه کسی، کجا و چگونه به من پیشنهاد ۸۰۰ هزار یورو به علاوه ۱.۲ میلیون یورو قرارداد جدید را دادند ؟ کدام انسان عاقلی این پیشنهاد را رد می کند ، در حالی که من با مبلغی کمتر از این به ایران آمدم. چطور از این پیشنهاد خبر ندارم؟ شاید از فدراسیون اجازه ندادند که من را برگردانند که من احترام می گذارم. شاید کسی دوست ندارد سرمربی تنها تصمیم گیرنده جذب بازیکن باشد.»


در حالیکه ماجرای استقلال و استراماچونی هر روز وارد فاز جدیدی می شود، شما کاربران محترم ورزش سه نظراتتان را درخصوص این جنجال رسانه ای اعلام کنید. به نظر شما در قضیه سعادتمند و استراماچونی، چه کسی واقعیت را می گوید و چه کسی حقیقت را کتمان می کند؟ آیا واقعا باشگاه استقلال به سرمربی سابق خود پیشنهاد ۸۰۰ هزار یورویی بابت غرامت به علاوه پیشنهاد ۱.۲ میلیون یورویی برای قرارداد جدید ارائه شده است یا خیر؟ نظرات شما در کوتاه ترین زمان ممکن به نمایش در خواهد آمد.

بیشتر بخوانید:

پاسخ جنجالی استراماچونی به ادعای سعادتمند: بس کنید دروغگویی را

حواشی جنجالی و تمام نشدنی استقلال/ ویدیو

 

 

تگ ها


استقلال تهران آندره آ استراماچونی احمد سعادتمند فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال