نظرسنجی/ کدام تیم حریف پرسپولیس در فینال باشد؟

در حالی ک کمتر از یک هفته به فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باقیمانده ، یکی از دوتیم اولسان هیوندای کره جنوبی و ویسل کوبه ژاپن حریف نماینده ایران دراین مسابقه خواهند بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز و در ورزشگاه الجنوب دوحه دیدار نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق بین دو تیم از کشورهای کره جنوبی و ژاپن برگزار می شود. دیداری که از آن جهت برای علاقمندان به فوتبال ایران حائز اهمیت است که در آن حریف پرسپولیس نماینده ایران در فینال رقابت ها مشخص می شود.


این بازی امروز و از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران در قطر آغاز می شود. 


اما نکته قابل ذکر این است که هواداران ایرانی فوتبال دوست دارندکدام تیم به فینال رسیده و شنبه هفته آینده مقابل پرسپولیس به میدان می رود.


ترکیب احتمالی بازی  نیمه نهایی شرق:


اولسان هیوندای کره جنوبی


جو سو-هوک، کیم تائه-هوان، کیم کی-هی، دیو بولتویی، پارک جو-هو، دو جائه-وون، یون بیت-گارام، لی چانگ-یانگ، سانگ هئونگ-لی ، لی کئون-هو، جونیور نگرائو 
مربی : کیم دو-هون


ویسل کوبه ژاپن


داییا ماکاوا، تتوشی یاماکاوا، ریوهو کیکوچی، توماس فرمایلن، گوتوکو ساکای، یوتا گوکه(آندرس اینیستا) ، هوتارو یاماگوچی، دیاگو نیشی، تاکویا یاسوی، کیوگو فروهاشی و داگلاس.
مربی:آتوشیرو میورا


-بی شک هواداران پرسپولیس و بخشی از علاقمندان به فوتبال ایران که طرفدار این تیم هم نیستند علاقمندند که حریف آسان تر به فینال برسد اما بخش دیگری از هواداران فوتبال که می تواند از طرفداران استقلال ، تراکتور، سپاهان و دیگر رقبای پرسپولیس در فوتبال ایران تشکیل شده باشد دلشان می خواهد حریف قوی تر به فینال برسد چرا اصلا دلشان نمی خواهد پرسپولیس رقیبشان ، بعد از چهار قهرمانی پیاپی لیگ برتر و دوبار حضور در فینال لیگ قهرمانان با قهرمانی در آسیا دست نیافتنی شود.


 *در این نظر سنجی شرکت کرده و بگویید که دوست دارید کدام تیم حریف پرسپولیس در نیمه نهایی باشد. لطفا در کامنت ها ذکر کنید که طرفدار کدام تیم هستید.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود/ غرب قاره هم به این قهرمانی نیاز دارد

تمام مدیران پرسپولیس مسافر قطر شدند جز رسول پناه

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران اولسان هیوندای اینیستا کره جنوبی ویسل کوبه لیگ قهرمانان آسیا AFC Champions League فوتبال