نظرسنجی: کدام تیم قهرمان یورو ۲۰۲۰ می شود؟

دور یک چهارم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ نیز به پایان رسید و چهره ۴ تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی مشخص شد و حالا ۴ مدعی برای کسب جام، در تلاش هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ نیز شب گذشته برگزار شد و با پیروزی قاطع و یک طرفه انگلیس مقابل اوکراین، حالا آنها به همراه ایتالیا، دانمارک و اسپانیا برای تصاحب یکی از بزرگترین تورنمنت های فوتبالی دنیا با همدیگر به رقابت می پردازند.


اسپانیا نخستین تیمی بود که توانست راهی دیدار نیمه نهایی شود. در حالیکه انتظار می رفت شاگردان لوئیز انریکه با توجه به در اختیار داشتن ستارگان نامدار، کار راحتی را مقابل سوئیس داشته باشند، اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه لاروخا تا آستانه حذف این مسابقات نیز پیش رفت.


پس از تساوی یک – یک در پایان ۹۰ دقیقه، تیم سوئیس با احتساب وقت های اضافی نزدیک به ۴۵ دقیقه را با یک یار کمتر به بازی ادامه داد و حتی در ضربات پنالتی نیز با درخشش یان زومر گلر خود می توانست به شگفتی سازی خود ادامه دهد ولی درخشش همتای او در دروازه اسپانیا یعنی اونای سیمون، این لاروخا بود که راهی مرحله بعد شد.


ایتالیا نیز که تا مرحله یک چهارم نهایی تیم باکیفیتی نشان داده بود، توانست یکی از مدعیان بزرگ قهرمانی را از پیش رو بردارد. شاگردان مانچینی با ارائه یک بازی منطقی و حساب شده، دو بر یک بلژیک را شکست دادند و حالا باید به مصاف اسپانیایی بروند که در ۲ بازی قبلی خود در مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی کارش به وقت های اضافه کشیده شده است.


پس از اتفاق دردناکی که برای اریکسن رخ داد و دانمارک دو بازی ابتدایی خود برابر فنلاند و بلژیک را واگذار کرد، شاید خوش بین ترین طرفدار وایکینگ ها نیز فکرش را نمی کرد که تیمشان تا یک پای فینال پیش برود. اما این اتفاق رخ داد و اکنون شاگردان کسپر هیولماند برای رسیدن به فینال، باید با انگلیس قدرتمند روبرو شوند.


شاگردان ساوت گیت نیز تا این مرحله بازی های بسیار خوبی را از خود نشان داده اند. آنها هنوز حتی یک گل نیز دریافت نکرده اند و با غلبه بر تیم های قدرتمندی نظیر کرواسی و آلمان، راهی مرحله نیمه نهایی شده اند. حالا سه شیرها تا تحقق بزرگترین رویای خود یعنی کسب قهرمانی در یک تورنمنت های بزرگ، فاصله زیادی ندارند.


در دیدارهای مرحله نیمه نهایی، ابتدا روز سه شنبه ایتالیا در استادیوم ومبلی لندن به مصاف اسپانیا می رود و روز چهارشنبه نیز انگلیس در همین ورزشگاه از دانمارک پذیرایی خواهد کرد.

شما کاربران محترم ورزش سه نیز می توانید پیش بینی خودتان را از تیم های فینالیست و در نهایت تیم قهرمان این رقابت ها را برای ما ارسال کنید تا نظرات شما در کوتاه ترین زمان ممکن به نمایش گذاشته شود.

تگ ها


تیم ملی دانمارک تیم ملی انگلیس تیم ملی ایتالیا تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان فوتبال