نظرسنجی AFC؛ این‌بار سیدجلال از فرهاد پیشی گرفت

سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس با رای طرفداران این تیم در جایگاه نخست نظرسنجی اسطوره های ایرانی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که عصر امروز فرهاد مجیدی تعداد رای بیشتری را در اختیار داشت و طرفداران استقلال از راه های مختلف، به حمایت از او می‌پرداختند، از دقایقی قبل آرای سیدجلال حسینی از سرمربی استقلال بیشتر شده و کاپیتان سرخ ها صدرنشین است.

هم اکنون سیدجلال حسینی ۵۰ درصد، فرهاد مجیدی ۴۹ درصد، مهدی رحمتی یک درصد و قاسم حدادی فر و احسان حاج صفی کمتر از یک درصد از آرا را به خود اختصاص داده اند. همچنین میزان مشارکت کاربران در نظرسنجی AFC نزدیک به ۵ میلیون رای است و هرلحظه نیز به تعداد آن اضافه می‌شود.

این در حالی است که در شبکه های اجتماعی و به خصوص گروه های تلگرامی، راهکارهای مختلفی برای افزایش رای به وجود آمده است. از جمله پاک کردن تاریخچه مرورگر یا نصب برنامه هایی که امکان لمس بی نهایت را به کاربران می‌دهند. البته صفحات هواداری پرمخاطب نیز در تلاشند تا با جذب هرچه بیشتر طرفداران، رای بازیکن مورد علاقه خود را بیشتر کنند.

نظرسنجی وبسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بین پنج بازیکن شاخص ایرانی از دو روز پیش آغاز شد و تا فردا نیز ادامه خواهد داشت. AFC این نظرسنجی را با عنوان «اسطوره های ایرانی لیگ قهرمانان» منتشر کرده است.

بیشتر بخوانید:

پژمان جمشیدی به رنگی که هرگز ندیدید

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی پرسپولیس تهران سید جلال حسینی فوتبال ایران پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال