نظرمحمدی-سپیدرود؛ شروع یک همکاری تکراری

با اعلام قطع همکاری باشگاه سپیدرود رشت با سهیل حق شناس، علی نظرمحمدی از سوی مدیرعامل این باشگاه مجددا به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب شد....

به گزارش "ورزش سه" ظهر امروز (شنبه) پس از جلسه سید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود و علی نظرمحمدی در دفتر باشگاه، نظرمحمدی به عنوان سرمربی باشگاه سپیدرود انتخاب شد؛ نظرمحمدی پیش از این نیز سرمربیگری سپیدرود را در سال های گذشته برعهده داشت و موفق شد با این تیم از لیگ دسته دوم به دسته اول و لیگ برتر صعود کند و یک نیم فصل هم در لیگ برتر هدایت سپیدرود را برعهده داشت و به جز سپیدرود دو فصل در لیگ دسته اول در تیم خونه به خونه و رایکا بابل حضور داشت.

وی فصل گذشته لیگ دسته اول را با سپیدرود آغاز کرد و در هفته سیزدهم در حالی که این تیم در رده دوازدهم قرار داشت، جای خود را به نادر دست نشان داد و نیم فصل در حالی راهی رایکا بابل شد که این تیم در رتبه ماقبل آخر لیگ دسته اول جای داشت و در پایان فصل نظرمحمدی موفق شد علی رغم بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، رایکا را در رتیه سیزدهم در لیگ دسته اول حفظ کند.

با انتخاب علی نظرمحمدی، رسماً پایان کار سهیل حق‌شناس کاپیتان سابق سپیدرود در کسوت سرمربی این تیم اعلام شد و حالا از این پس نظرمحمدی ماموریت دارد تا سپیدرود را در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال ایران به جایگاه صعود برساند و با این تیم تجربه صعود به لیگ یک را مجددا به دست آورد.

سپیدرودی‌ها با دو بازی بیشتر نسبت به دیگر مدعیان با انجام ۱۳ دیدار و کسب ۱۷ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی گروه اول مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال ایران هستند و فاصله‌ای ۶ امتیازی با صدر جدول دارند.

تگ ها


دسته یک علی نظر محمدی سپیدرود رشت