نظرمحمدی: ماهم در ورزشگاه را در رشت باز می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود نسبت به شرایط برگزاری بازی تیمش در اهواز به شدت انتقاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، علی نظرمحمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود که تیمش شب گذشته در چارچوب رقابت های لیگ دسته دوم موفق شد باخت ۲ بر صفر را با تساوی ۲ بر ۲ در اهواز مقابل فولاد نوین عوض کند، گفت: وقتی در ۴۵ دقیقه نیمه نخست بازی با فولاد نوین اهواز ناظر مسابقه، داور وسط، نماینده فدراسیون و بازیکنان و هواداران تیم میزبان هر بلایی خواستند سر تیم ما آوردند دیگر حرفی برای گفتن نمی‌ماند. تیم فولاد نوین در نیمه نخست فقط دو بار روی دروازه ما آمد و داورمسابقه هم هر دوبار را در کمال تعجب اعلام پنالتی کرد. به صراحت می‌گویم که حرکت دایوینگ بازیکن فولاد را داور پنالتی گرفت و نماینده فدراسیون فوتبال ۹۰ دقیقه با بی‌تفاوتی و بدون توجه به مسئولیت‌هایش از تخلفات آشکار در برگزاری مسابقه عبور کرد و هرگز در حد و اندازه‌های این بازی نبود.


وی با بیان اینکه سازمان لیگ اعلام کرده بازی‌ها باید بدون تماشاگر برگزار شود ابراز داشت: تماشاگر به فراوانی در این مسابقه حضور داشت هیچ، بلکه بسیاری با ساز و دهل هم در ورزشگاه بودند و لیدر و هوادارهای آنها تا پشت نیمکت ما هم آمدند و با بازیکنان ذخیره ما درگیر شدند و ناظر بازی در نهایت وظیفه‌نشناسی هیچ عکس‌العملی نشان نداد.


نظرمحمدی با انتقاد از شیوه برگزاری مسابقات ادامه داد: بسیار متاسفم برای برگزار کنندگان لیگ دو که چشم خودشان را به این تخلفات آشکار می‌بندند و احساس می‌کنم برای این مسئولیت کوچک هستند. سرپرست ما با آقای شفیعی تماس گرفت که دستور دهد که این افراد را از ورزشگاه خارج کنند اما هیچ پاسخی به ما داده نمی‌شود و مطمئن باشید هفته آینده در ورزشگاه رشت را برای هواداران باز خواهیم کرد.


او اضافه کرد: با همین بی‌عدالتی‌ها سپیدرود را از لیگ برتر به لیگ دو فرستادند و در مسجدسلیمان با شاهکارهای بی‌قانونی و ناداوری و تغییر ساعت بازی در گرمای وحشتناک و با تخلفات وحشتناک، سر سپیدرود را بریدند و همیشه همه چیز را بر ضد سپیدرود انجام می‌دهند. تا روزی که زنده هستیم فجایای روی داده در مسجدسلیمان از یاد هیچ سپیدرودی نخواهد رفت و فدراسیون فوتبال تا همیشه شرمنده این ظلم بزرگش به سپیدرود خواهد بود. همه بدخواهان سپیدرود بدانند که با وجود همین ناداوری‌ها و تخلفات تا لحظه آخر برای موفقیت سپیدرود می‌جنگیم و حتماً هم به لیگ دسته اول صعود می‌کنیم و مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال گیلان باید از سازمان لیگ و دپارتمان داوری برای این تخلفات فاحش توضیح بخواهند.

تگ ها


دسته یک علی نظر محمدی فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال