نظرمحمدی: کاری کردیم، کارستان

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود می گوید بازیکنانش هر روز به خودباوری بیشتری می رسند ......

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود می گوید بازیکنانش هر روز به خودباوری بیشتری می رسند.

تیم های سپیدرود رشت و پدیده، در چارچوب هفته دهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که سپیدرود توانست با نتیجه 2 بر یک پدیده را شکست دهد.

علی نظر محمدی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: از قبل بازی سختی را پیش بینی می کردیم. سپیدرود همان طور که برنده این دیدار شد می توانست بازنده این دیدار باشد. تیم خوب پدیده روی زمین بازی می کرد اما بازیکنان جوان احیا شده سپیدرود توانستند امروز کاری کارستان انجام دهند و در اولین دیداری که بعد از سال ها در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شد، توانستیم دو گل به پدیده بزنیم.

او افزود: من بعد از بازی سایپا و استقلال گفتم که بازیکنانم خودشان را در ادامه لیگ پیدا می کنند. آن ها امروز می دانند که جایگاه خوبی در لیگ برتر دارند و برای حفظ این جایگاه تلاش می کنند. این برد حاصل تلاش جمعی ارکان باشگاه بود.

سرمربی سپیدرود با بیان اینکه باید در تعویض هایش کمی صبر کند گفت: حسین کعبی در حالی که مصدوم بود تا آخر بازی در زمین باقی ماند. ما در وقفه ای که از بازی استقلال تا سایپا داشتیم توانستیم از لحاظ آمادگی جسمانی روی بازیکنان کار کنیم. در روزهای گذشته هم از نظر بدنی بازیکنان خیلی کار کردیم. جوانان سپیدرود هر روز خودشان را بیشتر پیدا می کنند و به خودباوری می رسند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال