نظری جویباری: استقلال امسال باید قهرمان شود

علی نظری جویباری در واکنش به احتمال حضور مربی ایتالیایی در استقلال گفت: امیدواریم هر مربی به استقلال بیاید این تیم را به موفقیت برساند....

به گزارش خبرنگار مدال، علی نظری جویباری در خصوص شرایط حال حاضر استقلال گفت: ما در داخل باشگاه نیستیم و هرچه می بینیم و می شنویم از بیرون است و بر اساس آن ها تجزیه و تحلیل می کنیم چرا که در بطن ماجرا نیستیم. معاون پیشین استقلال در ادامه گفت: هیات مدیره تصمیم گرفته است که یک مربی خارجی برای استقلال بیاورد. امیدواریم از ایتالیا یا هر کشوری، هر مربی که می آید با سبک فوتبال ما و شرایط موجود آشنا باشد و بتواند تغییر و تحولی در استقلال ایجاد کند. قضاوت زودهنگام نکنیم بهتر است، امیدواریم هر مربی که بر روی نیمکت استقلال می نشیند بتواند شرایط استقلال را از آن چه هست بهتر کند.

نظری جویباری تا کید کرد: استقلال، 6، 7 سال است که با روزهای اوجش فاصله گرفته و قهرمان نشده است، این تیم امسال تحت هر شرایطی باید که قهرمان شود چرا که شرایط موجود برای استقلالی ها بسیار سخت است و قابل تحمل نیست.

نظری جویباری درخصوص کارنامه استراماچونی گفت: کارنامه این مربی را برسی کرده ام و می دانم در سه، چهار تیم بوده و اخراج شده است اما خب به هر حال او یک مربی جوان است و امیدواریم در صورت نشستن  برروی نیمکت استقلال با کمک دوستان بتواند در این تیم نتیجه بگیرد.

معاون پیشین استقلال در خوص ناراحتی مجیدی از برخی پیشکسوتان استقلال اظهار داشت: اگر پیشکسوتان در خصوص مجیدی مصاحبه ای کرده اند، به این خاطر است که هیات مدیره باشگاه اعلام کرد که مجیدی شرط گذاشته است که درصورتی سرمربی موقت می شوم که برای فصل آینده سرمربی نباشم، الان اگر این اتفاق بیافتد و مجیدی سرمربی استقلال بشود نه برای فرهاد و نه برای هیات مدیره خوب نیست چرا که هیات مدیره از روز اول اعلام کرد که فرهاد سرمربیگری استقلال را قبول نمی کند! البته من از همان روز اول هم گفتم که مگر می شود که فردی مثل فرهاد مجیدی سرمربی گری استقلال را قبول نکند؟! به اعتقاد من اگر وعده و وعیدی از جانب باشگاه به مجیدی داده شده باید پای آن بایستند و اگر اینطور نیست که هیات مدیره کار خودش را انجام داده، به هر حال ما در جریان ماجرای اصلی و صحبت های هیات مدیره و فرهاد مجیدی نیستیم و بر اساس صحبت هایی که پس از آن از جانب آن ها منتشر شده است تجزیه و تحلیل می کنیم.

نظری جویباری در پایان درباره انتشار قرارداد بازیکنان استقلال هم تاکید کرد: مطمئن باشید خود هیات مدیره، مدیرعامل و مسئولان باشگاه در جریان این موضوع بوده اند وگرنه محال است که کسی بتواند به اسناد رسمی و محرمانه یک باشگاه دسترسی پیدا کند. اگر هم از جای دیگری این اسناد به بیرون رفته باشد که دیگر باید عمیقا به حال این باشگاه تاسف خورد.

 

اخبار مرتبط:

اولیایی: استقلالی ها فصل جدید را با تفاهم استارت بزنند

تگ ها


باشگاه استقلال معاون پیشین استقلال علی نظری جویباری قهرمانی استقلال مربی ایتالیایی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال