نظری جویباری: استقلال یک مدیر استقلالی می خواهد

معاون سابق باشگاه استقلال اعتقاد دارد این باشگاه به تغییر مدیریت نیاز دارد....

معاون سابق باشگاه استقلال اعتقاد دارد این باشگاه به تغییر مدیریت نیاز دارد.

به گزارش مدال، علی نظری جویباری در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: این تیم به تغییر مدیریتی نیاز دارد و الان تغییر مدیریتی نداشته باشد، کی داشته باشد؟ شرایط استقلال اصلا خوب نیست و باید مدیریت آن تغییر کند تا با ایجاد شوک به این باشگاه شرایط بهتر شود. این که استقلال امروز خوب نتیجه نگرفته نتیجه کار همین مدیریت است.

وی در ادامه افزود: استقلال مدیر استقلالی می خواهد. کسی که چند سال در این باشگاه بوده باشد و با الفبای کار در استقلال آشنا باشد. مدیریت استقلال و پرسپولیس الکی نیست که هر کسی را بگذارند، مدیریت در این دو تیم تجربه می خواهد و باید مدیری برای استقلال انتخاب شود که تجربه این کار را داشته باشد. اگر در چند فصل اخیر استقلال خوب نتیجه نگرفته برای این است که مدیر عامل های غیر استقلالی داشته است.

معاون سابق باشگاه استقلال در ارتباط با عملکرد این تیم در شهر آورد گفت: استقلال عملکرد خوبی داشت و خیلی بهتر از پرسپولیس بود اما گل نشدن آن پنالتی باعث شد تا استقلالی که از حریف سرتر بود از لحاظ روحی شرایطش بد تر شود و همین مسئله به پرسپولیس کمک کرد. اگر پنالتی کریمی گل شده بود شرایط خیلی بهتر به نفع استقلال پیش می رفت.
 

بیشتر بخوانید:

حمله بازیکن سابق به مدیرعامل استقلال!

تگ ها


باشگاه استقلال معاون سابق استقلال علی نظری جویباری تغییر مدیریت استقلال فوتبال