نظری جویباری: نداشتن کرسی در AFC بهانه است

نظری جویباری معاون سابق باشگاه استقلال در مورد بازی این تیم مقابل العین صحبت کرد...

نظری جویباری معاون سابق باشگاه استقلال در مورد بازی این تیم مقابل العین صحبت کرد

معاون سابق باشگاه استقلال معتقد است این تیم می‌توانست برابر العین امارات به پیروزی برسد.

به گزارش مدال، علی نظری جویباری در خصوص تساوی استقلال برابر العین اظهار داشت: استقلال بازی بدی انجام نداد اما متاسفانه آن اقتدار لازم را نداشت. تیمی که یک گل می زند باید با آوردن فشار به حریف دو، سه گل دیگر هم بزند اما استقلال این کار را نکرد و تیمی که گل نزند، گل هم می خورد.

وی در ادامه افزود: استقلال در دفاع شکننده است. این تیم ۶،۷ مهاجم دارد و تنها ۲ مدافع آماده. یکی از نیازهای اصلی استقلال در نیم فصل جذب مدافع بود و ای کاش این تیم یک مدافع خوب هم جذب کرده بود.

معاون سابق باشگاه استقلال در ارتباط با شانس صعود این تیم از گروه خود گفت: دو بازی بیشتر نگذشته و استقلال شانس صعود دارد. کار برابر الهلال خیلی سخت است مخصوصا این که دو بازی پشت سر هم با الهلال است اما اگر استقلال بتواند از این دو بازی امتیاز بگیرد، می تواند به صعود خود امیدوار باشد.

نظری جویباری در خصوص این که برخی استقلالی ها ادعا کردند نبود کرسی ایران در afc سبب شده تا داوری ها علیه این تیم باشد گفت: اصلا این حرف ها را قبول ندارم. استقلال اگر برابر العین با اقتدار حاضر شده بود، بحث داوری معنایی نداشت. الهلال چطور با اقتدار الدحیل را برد؟ استقلال هم باید همینطور با اقتدار بازی کند. ما اگر پسر خاله رئیس afc هم باشیم اما در زمین اقتدار نداشته باشیم، نمی توانیم نتیجه بگیریم. مشکل استقلال این بود که آن طور که باید برابر العین ظاهر نشد و همین مسئله باعث شد تا نتیجه لازم گرفته نشود.