نظری: حداکثر بودجه نفت MIS پنجاه میلیارد است

مدیرعامل نفت مسجدسلیمان می گوید رقابت با تیم های پر هزینه بسیار سخت است ولی سعی می کنند این کار را به بهترین شکل انجام بدهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمود فکری قصد داشت که دیگر با نفت مسجد سلیمان ادامه ندهد ولی دو روز پیش مجدد هدایت این تیم را در دست گرفت محمد نظری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: با محمود  فکری برای همین چند بازی نیم فصل دوم سال گذشته قرارداد داشتیم ولی یکی از بندهای قرارداد این بود که در صورت رضایت متقابل باشگاه و سرمربی می توانیم برای فصل بعد هم قرارداد را منعقد کنیم و همکاری مان را ادامه دهیم و ممکن است باشگاه کم و کاستی هایی داشته که آقای  فکری به ما گفته و همچنین متقابلاً موضوعاتی بود که ما به زبان آوردیم و توافق کردیم که در این فصل هم در خدمت شان  باشیم و ایشان هم موافقت کرد. آقای فکری ظرف چند روز آینده تیم را می بندد.


او در مورد جدایی چند بازیکن تاثیرگذار از جمله نیما انتظاری، فرهاد کرمانشاهی، محمد مهدی محبی و غیره ادامه داد: آنهایی که قراردادشان به اتمام رسیده بود مختار بودند که بمانند یا بروند آنهایی هم که قرار داد داشتند باید  توافق می کردند و رضایت نامه می‌گرفتند. در نهایت آقای فکری لیست جدید داده که در آن هم بازیکنان لیگ برتری و لیگ یکی که می توانند استعداد خودشان را نشان دهند و  هم بچه های فصل گذشته وجود دارد. تیم در طی چند روز آینده کامل می شود . ما تمرینات را شروع می‌کنیم و فرصت تقریباً مناسبی هم داریم. معمولا زمان نرمال آماده‌سازی ۵,۶  هفته بیشتر نیست و ما هم این فرصت را داریم.


مدیرعامل نفت مسجدسلیمان در خصوص مشکلات این تیم  در فصل گذشته و اینکه چه تدبیری برای برطرف کردن آنها در فصل آینده دارند عنوان کرد:  یکی از دلایلی که تیم دیر بسته شد این بود که ما به دنبال اسپانسر ها و منابعی که می توانند کمک کنند بودیم و جلساتی داشتیم که نتایج مناسبی گرفتیم و من فکر می کنم نسبت به سال‌های گذشته وضع مالی مان بهتر باشد .  تیم های نفتی مالکیتشان مختص وزارت نفت و شرکت ملی نفت است ولی منع قانونی در استفاده از بودجه وجود دارد با این حال اسپانسرهایی هستند که ما میتوانیم به آنها وصل بشویم و به نوعی مشکلاتمان را از بخش خصوصی حل کنیم. نماینده محترم مسجد سلیمان اقداماتی را در تهران انجام دادند و انشاالله امسال بهتر از سال گذشته خواهد شد. 


وی در همین باره اضافه کرد: معمولا از زمانی که پول می رسد چالش ها و مشکلات تازه نمایان می شود اما ما در فصل گذشته نسبت به باشگاه های دیگر درصد پرداختی مان بهتر بوده و انشاالله در روزهای آینده یک مقدار دیگر پرداختی خواهیم داشت. ما هفتاد درصد پرداختی داشتیم که انشالله بهتر و بیشتر هم می کنیم.


نظری در پایان صحبت‌هایش افزود:  ببعضی تیم ها با ۳۰۰ میلیارد تومان بسته می شوند درحالیکه حداکثر برآورد ما برای جمع کردن تیم ۵۰  میلیارد تومان است . ما باید به رقابت تیم‌هایی برویم که ۵ برابر ما هزینه کرده اند و این کار را برای ما سخت می‌کند.  امیدوار هستیم مسئولینی که به ما قول حمایت دادند این کار را انجام بدهند و امسال بتوانیم بهتر از سال های گذشته هم تیم را ببندیم و هم در جایگاه مناسبی باشیم.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال