نظری : درباره منافع فدراسیون تعارف نداریم

دبیر فدراسیون تنیس روی میز گفت: بازی دانشگاه آزاد را در پلی آف لیگ برتر به این دلیل متوقف کردیم که در مورد منافع و حقوق فدراسیون با کسی تعارف نداریم ......

دبیر فدراسیون تنیس روی میز گفت: بازی دانشگاه آزاد را در پلی آف لیگ برتر به این دلیل متوقف کردیم که در مورد منافع و حقوق فدراسیون با کسی تعارف نداریم.

به گزارش مدال به نقل از محمود نظری در گفت و گو با ایسنا درباره انصراف تیم شهدای آتشنشان  از پلی آف  لیگ برتر تنیس روی میز و تصمیم به کنسل کردن بازی دانشگاه آزاد بیان کرد: در مورد انصراف تیم شهدای آتشنشان جلسه ای را برگزار می کنیم تا مشخص شود دلایل آنها چه چیز بوده است . قاعدتا نظر فدراسیون بر این است که تیم ها برای نظم و انضباط لیگ باید تا آخر بیاد بازی کنند حتی اگر کم شانس باشند. حالا باد دید دلایل تیم شهدای آتشنشان چه چیز بوده است.

 او ادامه داد: در مورد تیم دانشگاه آزاد نیز در روز های آینده جلسه ای را برگزار می کنیم. تمام هدف ما این است که بازی برگزار شود زیرا  دانشگاه آزاد یکی از تیم های قدیمی ما است . با این حال اصل اول حفظ حقوق و منافع فدراسیون و خانواده تنیس روی میز است و در این مورد با کسی تعارف نداریم.

نظری افزود:  ما مکاتباتی را از بهمن ماه با این تیم داشتیم تا حق السهم فدراسیون  از درصد قرارداد ورزشکاران و مربیان تیم تنیس روی میز آن باشگاه طبق آیین نامه لیگ برتر و چهارچوب قراردادهای تنظیمی پرداخت شود،  اما چون جواب قانع کننده ای دریافت نکردیم تصمیم گرفتیم بازی را متوقف کنیم تا در یک فضای دوستانه موضوع را حل و فصل کنیم . دیگاه ما این است موضوع قابل حل است.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در مورد شانس ایران برای کسب مدال در بازی های کشور های اسلامی تصریح کرد: طبق آنچه به به وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک اعلام کرده ایم، در مردان ان شالله می توانیم مدال آوری داشته باشیم. در بخش بانوان هم ناامید نیستیم. با این حل همه چیز به تیم های شرکت کننده  و روز بازی بستگی دارد.

 

تگ ها


اخبار روز تنیس