نظری: نساجی مالک دارد، سرپرست چه کاره است؟

عضو پیشین هیات مدیره نساجی به انتقاد از نحوه برخورد برخی مسئولان این باشگاه در ماجرای پیش آمده برای محمود فکری پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، علی نظری جویباری که برای خوشامدگویی به محمود فکری و کادرفنی اش به محل تمرین استقلال رفته بود درباره حواشی پیش آمده میان فکری و نساجی بیان کرد: استارت حضور محمود فکری در استقلال زمانی خورده شد که صراحتاً اعلام کردم باشگاه نساجی شرایط حضور محمود فکری در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا همراه استقلال را داوطلبانه انجام می‌دهد. علی امیری و رضا حدادیان نیز مصاحبه کردند که حضور فکری در استقلال بلامانع است و وقتی چنین حرفی زده می‌شود باید همکاری نیز انجام شود.


او که بعد از ماجراهای پیش آمده میان فکری و نساجی از هیات مدیره باشگاهش برکنار شد، تاکید کرد: باشگاه نساجی اگر مخالفتی با این موضوع دارد، می‌توانست اعلام کند که فکری را نه تنها به استقلال، بلکه به هیچ باشگاهی نخواهد داد، اما متاسفانه در حالی که خودشان به فکری گفتند با استقلال مذاکره کند با حضورش مخالفت کردند. در حال حاضر حق و حقوق نساجی سر جای خود است و آن را پرداخت خواهیم کرد، اما باید مبلغی معقولانه باشد. نقش نساجی را نادیده نخواهیم گرفت و باید این باشگاه را راضی کنیم، اما نباید خواسته‌ها غیر منطقی باشد.


عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه نساجی همچنین گفت: بندی در قرارداد فکری وجود داشت که یا به خاطر اشتباهات او بود یا اشتباه ما. در حال حاضر باید دوستانه مشکلات را حل کنیم. رضا حدادیان و علی امیری استقلالی هستند و اگر قرار است استقلالی‌ها مانع استقلال شوند باید سایر تیم‌ها را رها کنیم. حدادیان را سال‌هاست که می‌شناسم و امیری نیز معاون باشگاه استقلال بوده و باید به جای گروکشی، همکاری کند.


نظری جویباری با اعتراض به صحبت‌های سیف‌الله‌پور مدیر تیم نساجی گفت: امروز به جای مدیرعامل این تیم، سیف‌الله پور با برنامه ورزش و مردم  مصاحبه کرد. این در حالی است که شب گذشته با حدادیان صحبت کردم تا روز شنبه مشکل را حل کنیم، اما امروز سیف‌الله‌پور اعلام کرد که فکری باید روز شنبه در تمرین نساجی حضور پیدا کند. وقتی مالک باشگاه حضور دارد، سیف‌الله پور چکاره است؟ شب گذشته بیش از ۲ ساعت با رضا حدادیان مالک باشگاه صحبت کردم. علی امیری نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه نباید پنهان شود و باید بیاید و صحبت کند.


وی خاطرنشان کرد: اینکه سیف‌الله‌پور حرف بزند و از باشگاه استقلال نیز فرد دیگری چیزی بگوید و من حرف دیگری بزنم درست نیست و نتیجه آن استعفای فکری از نساجی و حضور در استقلال است. این موضوع خیلی محترمانه و دوستانه‌تر قابل حل بود. امیری و حدادیان دوستانه مشکل را حل کنند و باشگاه نساجی نیز به حق و حقوق خود برسد. در صحبت شب گذشته با حدادیان قرار بود مشکلات را روز شنبه دوستانه حل کنیم، اما با صحبت‌های امروز سیف‌الله‌پور این موضوع باید در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال حل شود.


قائم مقام سابق باشگاه استقلال در خصوص احتمال بازگشتش به استقلال گفت: آنقدر مشکلات دارم که نمی توانم بیایم. در گذشته نیز پیشنهادات زیادی  شد، اما امکان حضور در باشگاه استقلال را ندارم.


نظری جویباری در خصوص درخواست ۷ میلیاردی باشگاه نساجی برای صدور رضایت‌نامه فکری، گفت: باشگاه نساجی ۷ میلیارد را اعلام کرده و ما خواستار این هستیم که دلایل درخواست این مبلغ را اعلام کنند. اگر به بند قرارداد نساجی مراجعه کنیم حق این باشگاه سه و نیم میلیارد است که ما به این مبلغ نیز اعتراض داریم. قرار بود این مشکل شنبه حل شود که فکر می‌کنم با اتفاقات امروز دیگر شنبه این اتفاق نیفتد.


وی در خصوص اینکه اعلام شده در صورت حضورش در قائمشهر برای او مشکلاتی ایجاد خواهد شد، گفت:  بچه قائمشهر و جویبار هستم، اما با افتخار استقلالی‌ام و نمی‌توانم ذات خود را به خاطر شهرم عوض کنم. شهرم را دوست دارم و نساجی را نیز دوست دارم، اما نمی‌توانم استقلال را به خاطر شهرم رها کنم. هر جا باشد استقلالی هستم و در وسط شهر نیز داد می‌زنم که استقلالی هستم.

تگ ها


استقلال تهران علی نظری جویباری نساجی مازندران