نظر جالب کانتونا درباره مدل موهای پوگبا

تغییر متوالی مدل موهای پل پوگبا همواره سوژه جالبی برای رسانه‌ها و بعضا ستاره‌های سابق فوتبال بوده است....

تغییرات زیاد مدل موی پوگبا همیشه با نظر مخالف مورینیو همراه بود و او اعتقاد داشت که ستاره فرانسوی به مسائل خارج از فوتبال اهمیت زیادی می دهد اما پس از اخراج مورینیو بازیکن دیگر مدل موهای خود را تغییر نداده است.
به گزارش مدال، پوگبا پس از اخراج مورینیو و آمدن سولسشایر تغییرات زیادی کرد و حالا ستاره اول شیاطین سرخ است. جالب اینکه از زمان روی کار آمدن اوله گنار سولسشایر، دیگر شاهد تغییر مدل موی پوگبا نبوده ایم.
حال این اتفاق از چشم اریک کانتونا نیز دور نمانده و در این خصوص اظهار نظر کرده است. اسطوره باشگاه یونایتد در این باره می‌گوید: «از زمانی که سولسشایر آمده، پوگبا مدل مویش را تغییر نداده است. شاید اوله باعث شد پوگبا بفهمد که اولویتش بازی فوتبال است.
اول شما باید داخل میدان خوب باشید و بعد به سراغ کارهای دیگر بروید. اگر بیشتر به فکر موهایتان باشید تا فوتبال تان، تمرکزتان را از دست می‌دهید و این خوب نیست. مردم بر اساس بازی بازیکنان داخل میدان آنها را دوست دارند. اگر بازیکنان گل بزنند و برد به دست بیاورند، می‌توانند مدل موی شان را عوض کنند. این مشکلی نیست. اما اول باید روی پیروزی و فوتبال تمرکز کرد بعد به مسائل دیگر پرداخت.»

تگ ها


پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال