نظر فدراسیون پزشکی در مورد دیدار استقلال – پیکان

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد دیدار استقلال – پیکان صحبت کرد. دیداری که قرار است ۱۴ فروردین در استادیوم آزادی و در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر برگزار شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، غلامرضا نوروزی در این باره به خبرنگار فارس گفت: سازمان لیگ در خصوص برگزاری یا لغو بازی استقلال صحبتی با ما نداشته است. بر اساس قانون جدید فیفا و AFC مسابقات با فرمول جدیدی پیگیری می‌شود. البته از سال گذشته مسائل پزشکی و برگزاری لیگ به نهادهای مربوطه واگذاری شده است. برای لغو یک مسابقه دیگر موضوع درصد مبتلایان مطرح نیست بلکه قانون این است اگر تست ۱۱ نفر به علاوه ۵ نفر منفی شود می‌توانند بازی را برگزار کنند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در پاسخ به این سوال که شنیده شده مقامات برگزاری منتظر نتیجه ستاد مبارزه با کرونا هستند، گفت: هیچ صحبتی با ما نشده است. براساس جدیدترین فرمول، کمیته پزشکی مربوطه و یا شاید ایفمارک تصمیم گیرنده خواهد بود. آنها هم باید پروتکل‌های وزارت بهداشت را انجام دهند اما سازمان لیگ هیچ نشست یا صحبتی را با ما نداشته است.

خوشبختانه در روزهای اخیر تست کرونای چند بازیکن استقلال از جمله مهدی قایدی و سید حسین حسینی منفی اعلام و آنها به تمرینات تیم آبی اضافه شده اند.

بیشتر بخوانید:

تمرینات خانگی السومة برای بازی با استقلال

بازگشت احتمالی حسینی به دروازه استقلال

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال