نظر مشترک ستاره های آلمان؛ بازی سختی بود

آلمان شب گذشته موفق شد به سختی و با دو گل از سد لیختن اشتاین عبور کند....

به گزارش "ورزش سه"، قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ که بعد از سال ها یک مربی دیگر به جز یواخیم لوو را روی نیمکت خود می دید، شب گذشته موفق شد با دو گل از سد لیختن اشتاین عبور کند. این پیروزی در حالی برای شاگردان هانسی فلیک رقم خورد که تصور می شد آلمان گل های بیشتری وارد دروازه حریف کند اما دفاع چند لایه لیختن شتاین کار را برای آن ها دشوار کرد.

مارکو رویس، ستاره باتجربه تیم ملی آلمان، بعد از این پیروزی سخت گفت: "حریف بسیار در عمق دفاع می‌کرد بنابراین عبور از آن ها کار بسیار دشواری بود. پاس های آخر ما به شکل درست نمی رسید اما در نهایت پیروز شدیم و حالا برای بازی یکشنبه آماده می شویم."

جاشوا کیمیش نیز درباره این بازی گفت: "بازی سختی بود. حریف خیلی در عمق دفاع می کرد. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم اما به خوبی از آنها استفاده نکردیم. در نهایت موفق شدیم که با دو گل به پیروزی برسیم."

تیمو ورنر که یکی از گلزنان آلمان در مسابقه شب گذشته نیز گفت: "سخت بود اما ما قطعاً باید چند گل دیگر به ثمر می رسانیم. با این حال لیختنشتاین همه توپ ها را بر می گرداند. ما اکنون در حال یادگیری چیزهایی هستیم که مربی جدید از ما می خواهد."

تگ ها


تیم ملی آلمان جاشوا کیمیچ بروسیا دورتموند بایرن مونیخ مارکو رویس تیمو ورنر چلسی