نظر پیکه درباره امباپه: هرکاری از پرز برمی‌آید!

جرارد پیکه، مدافع میانی بارسلونا، در جریان پخش دیدار پاری سن ژرمن و رنس در کانال ایبای یانوس در پلتفرم توییچ به اظهارنظر درباره احتمال حضور کیلیان امباپه در رئال مادرید پرداخت...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر صحبت‌ها درباره حضور کیلیان امباپه در رئال مادرید به بحث اصلی دنیای فوتبال تبدیل شده و جرارد پیکه نیز از این امر مستثنی نیست. او فاش کرد که پیوستن لوییس فیگو به رئال مادرید آسیب زیادی به او زده و تاکید کرد که پرز غیرقابل پیش بینی است. او در برنامه پیش بازی دیدار پاری سن ژرمن و رنس در این باره به ایبای یانوس گفت:« فلورنتینو پرز همیشه از نظر استراتژیکی همینطور بوده است. و در آن زمان با انتقال لوییس فیگو چنان قلب من را به درد آورد که نمی‌توانید تصور کنید. باید انتظار هر کاری را از پرز داشت.»
پیکه که شرکتش حق پخش دیدارهای لیگ فرانسه در اسپانیا را خریداری کرده باور دارد که در صورت ترک پاری سن ژرمن توسط امباپه، این باشگاه بازیکن بزرگ دیگری را جانشین او خواهد کرد. پیکه ادامه داد:« حس می‌‎کنم اگر امباپه امسال از این تیم جدا شود، ناصرالخلیفی بدون جذب بازیکن بزرگ دیگری اجازه انجام این کار را نخواهد داد. چه او بماند و چه برود، ما مشکلی با این موضوع نخواهیم داشت چون ناصر دوست ماست و تضمین می‌کند که ستاره‌‎های بزرگی در لیگ فرانسه حضور خواهند داشت.»


او همچنین درباره همکاری دوباره لیونل مسی و نیمار در خط حمله پاریس اظهار داشت:« آنها خیلی خوب یکدیگر را می‌شناسند و رابطه بسیار خوبی با هم دارند. آنها با چشم منظور هم را می‌‎فهمند. یک نفر نفوذ کرده و دیگری توپ را ارسال می‌‎کند. این بسیار عادی است. لیگ فرانسه بسیار فیزیکی است و زمان می‌برد تا مسی با آن سازگار شود اما این اتفاق خیلی زود رخ خواهد داد.»

تگ ها


جرارد پیکه فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال