نعمتی: اردوی ترکیه تجربه خیلی خوبی بود

عضو تیم ملی ریکرو بانوان گفت: هر چند کرونا شرایط سختی را برای ورزشکاران ایجاد کرده است، اما اردوی تمرینی ترکیه تجربه خوبی برای کمانداران بود....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، زهرا نعمتی در خصوص اردوی ترکیه و آخرین وضعیت تمرینی کمانداران اظهار کرد: اردوی ترکیه از جهاتی خیلی خوب بود، با حضور در این اردو، ما یک تمرین تدارکاتی قبل از مسابقه داشتیم و در شرایط خوبی با رقبا دست و پنجه نرم کردیم. در این اردو ۵ کشور اروپایی به همراه ترکیه که در واقع رقیبان اصلی ما محسوب می‌شوند، حاضر بودند.

وی افزود: کمانداران ایران در این اردوی تمرینی و تدارکاتی خیلی خوب کار کردند. چند بار رکوردهای خوبی داشتیم که فکر می‌کنم اوج عملکرد ورزشکاران کشورمان بود.

نعمتی همچنین درباره شرایط خودش در اردوی تمرینی و تدارکاتی ترکیه گفت: شرایطم خیلی خوب بود و رکوردهای خوبی را به ثبت رساندم که راضی کننده بود. حتی در یکی از مسابقه که برگزار شد، نفر اول شدم و سایر کمانداران نیز رتبه‌های خوبی را به دست آوردند به طوری که در پسران، صادق اشرفی اول شد و میلاد وزیری و رضا شعبانی به مقام‌های دوم و سوم رسیدند.

عضو تیم ملی ریکرو بانوان با بیان این که اردوی ترکیه، تجربه خیلی خوبی برای کمانداران بود، خاطرنشان کرد: البته در روز مسابقات به دلیل باد شدیدی که وجود داشت، نتایج کسب شده نسبت به تمرینات متفاوت بود و شرایط برای کمانداران سخت شد. خود من نیز به دلیل شرایط سختی که پیش آمد، کارم به چالش کشیده شد. در مجموع اردوی خیلی خوبی بود و بعد از مدت ها تواتستیم عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار دهیم. 

نعمتی در پایان گفت: به اعتقاد من اردوی ترکیه شرایط سختی در بحث کرونا بود و رعایت پروتکل‌ها به گونه ای است که تمرکز ورزشکاران به هم می‌ریزد و کمانداران شرایط جدیدی را تجربه می‌کنند، البته لازم بود که چنین شرایطی را تجربه کنیم. امیدوارم که بتوانیم این تجربیات را در مسابقات بعدی به کار بگیریم.

تگ ها


زهرا نعمتی تیر اندازی تیراندازی