نعمتی باز هم در خط حمله پرسپولیس/ 88 سرخ‌ها در آستانه 70 تایی شدن

سیامک نعمتی یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس در بازی با الاهلی خواهد بود....

سیامک نعمتی به احتمال فراوان در بازی با الاهلی در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس عصر دوشنبه در دوبی به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت و یکی از نکات مبهم ترکیب این تیم، زوج علی علیپور در خط حمله خواهد بود. برانکو در نیم‌فصل دوم و با اضافه شدن بازیکنان جدید از ماریو بودیمیر، امید عالیشاه و سیامک نعمتی در خط حمله به عنوان زوج علی علیپور بهره برده و حال در روزهایی که عالیشاه به دلیل مسائل انضباطی از ترکیب اصلی دور شده و بودیمیر نیز به تناوب به دلیل مصدومیت در حال استراحت بوده، سیامک نعمتی گزینه اصلی حضور در ترکیب اصلی سرخ‌ها لقب گرفته است.
این بازیکن 25 ساله در پرسپولیس سابقه بازی در پست‌‌هایی چون وینگر راست و چپ، هافبک تهاجمی، مهاجم و دفاع راست را داشته و یکی از گزینه‌های بازی در دفاع چپ پرسپولیس در بازی با سپاهان نیز محسوب می‌شود، هر چند برای بازی با الاهلی، وی شانس اصلی حضور در ترکیب خط حمله پرسپولیس خواهد بود.
نعمتی برخلاف بودیمیر که بازیکنی ایستا محسوب می‌شود در خط حمله پرسپولیس تحرک بالایی دارد و با تحرک بالا و خسته کردن مدافعین حریف، شرایط را برای گلزنی علیپور فراهم می‌آورد. شماره 88 سرخ‌ها زمانی که در کناره‌ها به میدان می‌رود عملکرد انفرادی بهتری از خود به نمایش می‌گذارد (مانند بازی با سایپا که وی دفاع راست سرخ‌ها بود) با این حال تاثیر مثبت وی روی کار تیمی به خصوص در بازی با تیم‌هایی که با رویکرد تهاجمی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند برانکو را مجاب به استفاده از این بازیکن 25 ساله در خط حمله کرده است.
نعمتی که دومین فصل حضور در پرسپولیس را تجربه می‌کند پیش از 69 بار در ترکیب پرسپولیس به میدان رفته و در صورت حضور در ترکیب این تیم در بازی با الاهلی، به رکورد 70 بازی در ترکیب این تیم خواهد رسید. وی همچنین 9 بار برای پرسپولیس گلزنی کرده و با 5 گل زده، دومین گلزن برتر این تیم در فصل جاری لیگ برر است.

 

تگ ها


پرسپولیس پرسپولیس AFC Champions League فوتبال