نعمتی: با انتقالم به پرسپولیس موافقت کنید

مدافع پدیده امیدوار است مسؤولان باشگاه مشهدی برای حضورش در پرسپولیس رضایت بدهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی نعمتی یکی از گزینه‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس است که امروز هم در این باشگاه حضور یافت و به نظر می‌رسد توافقات اولیه را با سرخ‌پوشان انجام داد و برای نهایی شدن این انتقال باید رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه پدیده مشهد دریافت کند.

مدیر برنامه نعمتی در مقابل باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: نعمتی بازیکن پدیده است. حضورش در باشگاه پرسپولیس منوط به دریافت رضایت‌نامه از پدیده است. اگر به باشگاه پرسپولیس آمده، بخاطر این بود که باشگاه پدیده طی یک نامه عنوان کرده اجازه مذاکره دارد. ان‌شاالله با توجه به صحبت‌هایی که انجام شد، امیدوار هستیم در چند روز آینده رضایت‌نامه صادر شود و انتقال به پرسپولیس نهایی شود.

او درباره اینکه رحمتی راضی به انجام این مذاکره است یا خیر، گفت: قرار بود این انتقال در نیم‌فصل سال قبل نهایی شود که بخاطر نداشتن رضایت‌نامه چنین اتفاقی رخ نداد.

مدیر برنامه نعمتی درباره اینکه ممکن است این انتقال مثل پیوستن قاسمی‌نژا به استقلال در نیم‌فصل نهایی نشود، گفت: بحث او با علی نعمتی متفاوت است. استقلال باید پول رضایت‌نامه را می‌داد که این اتفاق نیفتاد ولی اگر خدا بخواهد و باشگاه پدیده یک جذابیتی در این انتقال ببیند، موافقت می‌کند.

علی نعمتی نیز در پایان از مسؤولان باشگاه پدیده درخواست کرد با انتقال‌اش به پرسپولیس موافقت کنند.

تگ ها


پدیده مشهد پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال