نعمتی: برای قهرمانی حاضریم جان بدهیم!

هافبک تکنیکی پرسپولیس درباره پست جدیدش گفت: خیلی هم با آن غریبه نبودم چون قبلاً در همین پست بازی کرده بودم ......

هافبک تکنیکی پرسپولیس درباره پست جدیدش گفت: خیلی هم با آن غریبه نبودم چون قبلاً در همین پست بازی کرده بودم.

به گزارش مدال، کمتر کسی باور می‌کرد پس از مصدومیت حسین ماهینی، این تیم بتواند یک مدافع راست مناسب برای جانشینی کاپیتان دوم خود پیدا کند. 
ابتدا اسم آدام همتی مطرح شد. هافبک جوانی که در تمرینات در پست دفاع راست بازی می‌کرد، اما با توجه به تجربه کم این بازیکن خیلی‌ها نگران بودند. در ادامه مطرح شد امید عالیشاه در تیم ملی نوجوانان در دفاع راست بوده و سابقه بازی در دفاع راست را دارد. 
اما در نهایت برانکو یک تصمیم حیاتی و مهم گرفت. مرد کروات، سیامک نعمتی را در سمت راست خط دفاعی قرار داد و از قضا این هافبک تکنیکی در پست جدیدش عملکرد بسیار خوبی هم به جای گذاشت. تازه‌ترین حرف‌های سیامک نعمتی را بخوانید که خواندنی است. 
* سیامک نعمتی و دفاع راست، کمی عجیب نبود؟
نه، خیلی هم با این پست غریبه نبودم و بازی کرده بودم. 
* حمید مطهری مربی پیکان هم در اظهارنظری جالب گفته بود سیامک نعمتی دفاع راست بوده است.
بله، گفتم که با بازی در این پست بیگانه نبودم. 
* ولی مدت هاست در خط میانی بازی کردی و برای خودت بهتر نبود هافبک بازی کنی؟
فرقی نمی‌کند. برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا دفاع راست که سهل است، حاضریم جان بدهیم!
* این یک حرف کلیشه‌ای نیست. با چشمان خودمان در بازی با السد دیدیم که بر و بچه‌های شما چقدر با جان و دل دویدند و بازی کردند.
بله، به هر حال پای فینال آسیا در میان بود و باید با همه وجود می‌جنگیدیم و تلاش می‌کردیم. خدا را شکر این جنگیدن و دویدن نتیجه داد و به برتری یک بر صفر رسیدیم. 
* عده‌ای می‌گویند صعود شما به فینال تقریباً مسجل شده، اما سیدجلال حسینی گفته فقط یک درصد راه را رفته و ۹۹ درصد باقی مانده است!
حق با سیدجلال است. ما نباید فکر کنیم همه چیز تمام شده است. هنوز ۹۰ دقیقه دیگر باقی مانده است و باید مثل بازی رفت در دیدار برگشت کار کنیم. 
* با این شرایط و مصدومیت حسین ماهینی حالا حالا‌ها در پرسپولیس دفاع راست خواهی بود؟!
گفتم که تابع نظر آقای برانکو هستم. در هر پستی ایشان صلاح بداند بازی می‌کنم و افتخار هم می‌کنم بتوانم به تیم محبوبم کمک کنم. 
* در پایان حرف خاصی نداری؟
بنویسید ما به عشق هواداران بازی می‌کنیم. انصافاً هیچ جوری نمی‌توان امکانات السد یا الدحیل را با ما مقایسه کرد، اما بچه‌ها غیرت کرده و به خاطر شاد کردن دل هواداران پرسپولیس ۹۶ دقیقه جنگیدند. امیدوارم در دیدار برگشت در استادیوم آزادی ۱۰۰ هزار تماشاگر پرسپولیسی ورزشگاه را پر کنند تا طلسم‌شکنی کرده و به فینال آسیا برسیم.

تگ ها


فوتبال