نعمتی: بردن استقلال، خامه روی کیک است!

هافبک پرسپولیس مدعی است تیمش با دستیابی به قهرمانی جام حذفی، به دنبال خوشحالی بیشتر هواداران تیمش خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس قهرمانی تیمش در جام حذفی را خامه روی کیک و تکمیل کننده جشن قهرمانی‌شان در لیگ برتر می‌داند و مدعی است که آنها از تمام توان برای پیروزی در دربی سود خواهند برد.

نعمتی درباره دیدار پایانی لیگ برابر سایپا که با پیروزی قاطع سرخپوشان همراه شد گفت: بازی خیلی خوبی بود و فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتیم و مزد برتری خودمان را هم گرفتیم تا لیگ به بهترین شکل ممکن برای ما تمام شود و به اصطلاح اختتامیه فصل برای ما خوب باشد. ما بعد از قهرمانی زودهنگام چند بازی از لحاظ انگیزشی دچار افت شده بودیم که طبیعی است و این موضوع باعث شده بود هواداران از ما دلخور شوند ولی این بازی نشان دادیم همان تیم قهرمان هستیم و فکر می‌کنم این برد روحیه مضاعفی به ما داد تا با انگیزه بیشتر و بهتر در دربی در جام حذفی ظاهر شویم.

وی در مورد افت نتایج پرسپولس در هفته‌های گذشته و اینکه می‌گویند استقلال در حال حاضر آماده‌تر از پرسپولیس است هم گفت: نه من این عقیده را ندارم و ما مشکلی از لحاظ آمادگی نداریم و همانطور که گفتم در بحث انگیزشی کمی دچار افت شده بودیم که بعد از قرعه کشی جام حذفی و اینکه مشخص شد دربی در پیش داریم این انگیزه به ما برگشت و نتیجه آن را در بازی مقابل سایپا دیدید. من قول می‌دهم ما با انگیزه ۳۰۰-۴۰۰ درصدی در زمین حاضر شویم و می‌رویم دربی را ببریم.

هافبک پرسپولیس در مورد اینکه با توجه به ضعف حسینی روی شوت‌های پشت محوطه و اینکه او تخصص چنین شوت‌هایی را دارد و می‌تواند در دربی گل بزند گفت: من به تیم حریف و بازیکنانش احترام می‌گذارم و هیچوقت جسارت نمی‌کنم و آنها هم توانایی‌های خودشان را دارند. برایم مهم نیست که گلزن دربی من باشم یا نه و مهمتر از همه واقعاً نتیجه گرفتن تیم است و من در درجه اول دوست دارم پرسپولیس برنده شود و حالا اگر در زمین بودم همه تلاشم را می‌کنم به تیم کمک کنم و در صورتی هم که فرصت گلزنی در اختیارم قرار بگیرد همه تلاشم را می‌کنم تا آن را به ثمر برسانم.

نعمتی در مورد قدرت خط حمله استقلال که می‌گویند بهتر از خط حمله پرسپولیس است هم گفت: شرایط هر تیمی متفاوت است و یک بازی شاید شرایطش یک جور رقم بخورد و بازی دیگر جور دیگر و نمی‌شود اینطور مقایسه کرد. استقلال هم تیم خوبی است و در این شکی نیست ولی ما قصد داریم با برتری در دربی هم با این پیروزی هوادارانمان را خوشحال کنیم و هم به فینال برویم و با قهرمانی در جام حذفی مثل فصل گذشته دبل کنیم و سوپرکاپ را هم به دست بیاوریم. هواداران ما برد می‌خواهند و برتری در این بازی خامه روی کیک جشن قهرمانی ما در لیگ خواهد بود و با تمام توان و انگیزه به دنبال آن خواهیم بود.

هافبک پرسپولیس در واکنش به اینکه برخی مدعی هستند شکست در دربی می‌تواند قهرمانی آنها در لیگ را تحت شعاع قرار دهد نیز گفت: خیلی‌ها می‌خواهند قهرمانی ما را زیر سوال ببرند ولی جوری عمل کردیم که هیچ شک و شبهه‌ای در آن وجود ندارد. قهرمانی در ۴ فصل پیاپی و صدرنشینی در لیگ با این اختلاف امتیاز به قدری قاطعانه است که با نتیجه یک بازی زیر سوال نرود ولی با این وجود همه تلاش ما این است که دربی را ببریم.

تگ ها


پرسپولیس تهران سیامک نعمتی