نعمتی: تصادفم جزئی بوده و جای نگرانی نیست

سیامک نعمتی هافبک باشگاه پرسپولیس در مورد تصادف روز گذشته و بازی برابر ذوب‌آهن صحبت کرد...

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با الاهلی واقعاً برای ما حیاتی است. نباید به این فکر کنیم که، چون در بازی رفت این تیم را بردیم، پس در دیدار برگشت هم به راحتی الاهلی را شکست می‌دهیم.
به گزارش مدال، صبح دیروز سیامک نعمتی در راه ورزشگاه شهیدکاظمی بود که با ماشین BMW خود تصادف کرد و نتوانست به موقع در تمرین حاضر شود. از همین‌رو هواداران پرسپولیس حسابی نگران وضعیت هافبک تیم‌شان شدند.
*سیامک، هواداران پرسپولیس را نگران کردی. ماجرای تصادف چه بود؟
چیز خاصی نبود. مطابق روز‌های قبل با ماشین در راه تمرین بودم که این حادثه برایم به وجود آمد، ولی تصادف جزئی بوده و جای نگرانی نیست. از همین‌جا می‌گویم هواداران پرسپولیس نگران نباشند. همه چیز خوب است.
*در بازی مقابل ذوب‌آهن ۲ امتیاز حساس را از دست دادید.
بله، متأسفانه نتوانستیم در این بازی بیرون از خانه پیروز شویم. موقعیت‌های خوبی در این بازی داشتیم، ولی به گل نرسیدیم. ذوب‌آهن هم تیم خوبی بود و نمایش مناسبی داشت. ضمن اینکه برای این بازی چند بازیکن تیم ما با درد زیاد و با استفاده از مُسکن به میدان رفتند.
*با توجه به این مساوی به نظرت شرایط برای قهرمانی پرسپولیس سخت شد؟
به نظرم اوضاع مثل سابق است و فرقی نکرده. ما همچنان صدرنشین لیگ و مدعی اصلی قهرمانی هستیم. همه چیز دست خودمان است. اختلاف امتیاز مناسبی با تیم‌های پایین‌تر داریم و می‌توانیم بار دیگر قهرمان لیگ برتر شویم.
*دوست صمیمی‌ات شجاع بازی حساس مقابل سپاهان را از دست داد.
شجاع یکی از بهترین مدافعان ایران است. از اینکه او را در اختیار نداریم، ناراحتیم، ولی پرسپولیس بزرگ‌ترین تیم ایران است و سایر بازیکنان هم کیفیت خوبی دارند. امیدوارم بازیکن جایگزین شجاع نمایش خوبی داشته باشد، چون بازی مقابل سپاهان بسیار حساس است.
*در بازی مقابل ذوب‌آهن یکی، دو فرصت گلزنی را از دست دادی.
راستش خیلی دوست داشتم در روز تولدم برای پرسپولیس گلزنی کنم، ولی با بدشانسی توپ‌هایم تبدیل به گل نشد. یک بار هم می‌خواستم گل آکروباتیک بزنم که توپ روی پایم ننشست.
*این هفته بازی بسیار مهمی با الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا دارید. 
بله، بازی با الاهلی واقعاً برای ما حیاتی است. نباید به این فکر کنیم که، چون در بازی رفت این تیم را بردیم، پس در دیدار برگشت هم به راحتی الاهلی را شکست می‌دهیم. به نظرم بازی برگشت به مراتب سخت‌تر از دیدار رفت خواهد بود. آن‌ها به طور حتم برای جبران شکست ۲ بر صفر بازی گذشته به مصاف ما می‌آیند. باید خیلی مراقب این تیم باشیم، ولی قطعاً ما برای برد خواهیم رفت، چون پیروزی در این بازی می‌تواند کلید صعود پرسپولیس به مرحله بعد باشد. مطمئنم مثل بازی رفت، هواداران ایرانی در امارات از ما حمایت خواهند کرد و ما آنجا تنها نیستیم.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال