نعمتی: خانه ام را فروختم تا به پرسپولیس بیایم

مدافع جدید تیم پرسپولیس در نشست مطبوعاتی اش بعد از امضای قرارداد با پرسپولیس از دشواری انتقال به این تیم گفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی نعمتی پس از امضای قرارداد با پرسپولیس در خصوص انتقالش به جمع سرخپوشان گفت: خدا را خیلی شاکرم که این اتفاق خوب افتاد. بعد از نیم فصل من درگیر این بودم که این اتفاق بیفتد و ۱۰-۱۲ روز هم هست که واقعا درگیر هستم. اول تشکر می‌کنم از باشگاه شهرخودرو که همه جوره کمک کردند این اتفاق مهم بیفتد و تشکر می‌کنم از مدیر برنامه‌ام که همه جوره زحمت کشیدند که این اتفاق بیفتد. خدا را شاکرم که به باشگاه بزرگ پرسپولیس پیوستم و یک تشکر دیگر هم می‌کنم از کادرفنی پرسپولیس که به من اعتماد داشتند و امیدوارم که بتوانم جواب اعتمادشان را بدهم.

او درباره حضور در پرسپولیس اظهار داشت: صدردرصد یکی از بزرگترین باشگاه‌های ایران است‌. قهرمانی‌های خیلی خوبی داشتند و الان پنج دوره است که قهرمان می‌شوند و انگیزه خیلی بالایی دارم و فکر می‌کنم ثابت شد چون همه جوره تلاش می‌کردم که بیایم و همه جوره تلاش می‌کنم یک سرباز خیلی خوب برای باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداران بزرگ این تیم باشم.

وی با اشاره به مدت قراردادش گفت:من سه ساله قرارداد بستم و شماره پیراهنم هم انتخاب نکردم. از کادرفنی اجازه می‌گیرم که ببینم چه شماره‌ای به من می‌دهند.

نعمتی در مورد رقم رضایت نامه توضیح داد: مبلغی گفته بودند اما مبلغش خیلی مهم نیست ولی من یک هزینه‌ای هم نقدی دادم و خانه‌ام هم فروختم که برای رضایتنامه‌ام کارم انجام بشود و مبلغش هم نسبتا بالاست.

مدافع جدید پرسپولیس با اشاره به صحبت های مهدی رحمتی و عدم تمایل او به جدایی نعمتی در زمستان گذشته عنوان کرد: من به آقای رحمتی حق می‌دهم چون اگر چند بازیکن جدا می‌شدیم احتمال داشت شرایط تیم به هم بریزد و به فکر ما هم بودند که به پیشرفت و شرایط خیلی خوبی نیازمندیم.

علی نعمتی همچنین در خصوص بازی کنار مدافعان باتجربه پرسپولیس نظیر سیدجلال حسینی گفت: صددرصد خیلی سخت است و از یک طرف هم افتخار است که کنار بزرگ‌هایی مثل آقا سید [جلال حسینی] هستیم و امیدوارم بتوانیم از تجربیات ایشان استفاده کنیم.

وی درباره کار کردن با یحیی گل‌محمدی گفت: آقا یحیی [گل‌محمدی] یکی از بهترین مربی‌های ایران هستند. صددرصد من می‌گویم بهترین هستند و امیدوارم که بتوانیم دوباره شاگرد خوبی برایشان باشم و تلاش می‌کنم مثل شهرخودرو سرباز خوبی برای ایشان باشم.

نعمتی در خصوص آینده اش با پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس تیم خیلی بزرگی است و مطمئنم دوباره این اتفاقات خیلی خوب میفتد. هم از لحاظ بازیکن و هم از لحاظ فنی و کادرفنی در بهترین شرایط هست و من هم اضافه شدم که بتوانم کمک کنم و سرباز خوبی باشم.

او درباره زمان اضافه شدن به تمرین گفت: اگر تمرین باشد فکر می‌کنم بعدظهر می‌توانم بروم.

او درباره این نقل قول از او که گفته بود حاضر است کلیه اش را برای حضور در پرسپولیس بفروشد توضیح داد: این خبر از طرف من نبود ولی حاضر بودم هرکاری انجام بدهم که این انتقال اتفاق بیفتد و همه جوره تلاشم را کردم که این انتقال اتفاق افتاد و یک تشکر می‌کنم از خانواده‌ام که فکر می‌کنم چند روز واقعا اذیت شدند و پسرخاله عزیزم که واقعا اگر نمی‌شد واقعا شرمنده‌اش می‌شدم ک آقای گنجی و مدیربرنامه دیگرم که واقعا پیگیر بودند و در ادامه راه برای تیم قبلی و مردم مشهد و مردم خراسان آرزوی بهترین‌ها را دارم و امیدوارم بهترین‌ها برایشان رقم بخورد.

مدافع سابق پدیده در پایان این نشست خبری عنوان کرد: این را بگویم همه می‌گویند چون این اتفاق افتاده می‌گویند ولی واقعا حس می‌کردم میفتد حالا دیر یا زود ولی مطمئن بودم این اتفاق میفتد و خدا را شکر می‌کنم.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال