نعمتی سومین خرید پرسپولیس می‌شود

اگرچه روز دوشنبه به دلیل برخی مشکلات علی نعمتی نتوانست به صورت رسمی قرارداد خود را با سرخپوشان امضا کند، ولی این قرارداد حالت رسمی به خود می گیرد....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس تا پیش از روز دوشنبه ابتدا علیرضا ابراهیمی را برای تقویت بخش دفاعی تیم و پر کردن جای محمدحسین کنعانی زادگان به خدمت گرفته بود و سپس از رضا دهقانی بازیکن سابق تیم های نساجی مازندران و سپاهان رونمایی کرد تا در بخش تهاجمی نیز یک وینگر سرعتی و تکنیکی به ترکیب سرخپوشان اضافه شده باشد. 


امروز (دوشنبه یکم شهریور ماه) هم اگر مشکل خط خوردگی در برگه فسخ قرارداد علی نعمتی وجود نداشت، این بازیکن به عنوان سومین خرید پرسپولیس قراردادش را به صورت رسمی ثبت می‌کرد که به دلیل همین مشکل، این خرید به فردا موکول شد.


قرار است خط خوردگی برگه قرارداد علی نعمتی صبح فردا با حضور این بازیکن و مدیر برنامه هایش در دفتر باشگاه شهرخودرو که در تهران قرار دارد، مرتفع شود و این بازیکن و مدیر برنامه هایش بلافاصله پس از آن به باشگاه پرسپولیس می‌روند تا به صورت رسمی قرارداد پرسپولیس شدن مدافع فصل گذشته شهرخودرو امضا شود.


با این وصف پس از ابراهیمی و دهقانی باید نعمتی را سومین خرید یحیی گل محمدی به شمار آورد؛ بازیکنی که توانایی بازی در پست دفاع چپ و دفاع میانی را دارد و مانند کاپیتان فصل گذشته گل گهر برای تقویت بخش دفاعی تیم به اردوی سرخپوشان اضافه خواهد شد.


گفتنی است جزئیات قرارداد علی نعمتی با باشگاه پرسپولیس نوشته شده و این بازیکن برای ۲ سال با مدیران باشگاه به توافق رسیده است. روز آینده نیز این قرارداد ثبت رسمی خواهد شد.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ پدیده مشهد پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال