نعمتی: شک نکنید لیگ برتری می شویم

حمید نعمتی، بازیکن نفت مسجد سلیمان پس از پیروزی تیمش در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول مقابل مس کرمان گفت: این برد حق ما بود و یک گام دیگر به صعود نزدیک شدیم ......

حمید نعمتی، بازیکن نفت مسجد سلیمان پس از پیروزی تیمش در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول مقابل مس کرمان گفت: این برد حق ما بود و یک گام دیگر به صعود نزدیک شدیم.

او در ادامه این مصاحبه گفت: بردن مس کرمان که هیچ استرسی ندارد آنهم در خانه اش کار سختی بود که بچه های ما با تلاش و دوندگی بی امان به آن رسیدند.

هافبک دفاعی نفت مسجد سلیمان افزود: تجربه بازی در تیم های پر تماشاگر از جمله نساجی را دارم و خوب می دانم مردم در این مناطق با عشق به فوتبال نگاه می کنند اما شهر مسجد سلیمان خاص است که برای این حرفم دلیل دارم. اینجا به معنای واقعی شهر اولین هاست و حضور در لیگ برتر کمترین حق مردم مسجد سلیمان است.  در همه بازی های خانگی پشت ما هستند و با همه وجود تیم را تشویق می کنند. شک نکنید لیگ برتری می شویم چرا که فوتبال اینجا در خون‌مردم است.

بازیکن نفت مسجد سلیمان تاکید کرد: لیگ دسته اول یک ماراتن واقعی است، جنگ فوتبال همینجاست و هیچ تیمی از قبل بازنده نیست.شکر خدا نظارت ها در لیگ یک بهتر و بیشتر شده و دیگر برخی آدمها نمی توانند کارهای عجیب و غریب کنند.

نعمتی در مورد ادامه راه لیگ یک تصریح کرد: این دومین سال همکاری من با آقای فکری است، تعارف ندارم با مربیان گوناگونی کار کرده ام اما کار با حاج محمود برایم افتخار است چرا که وی انسان سالم و با خدایی است که علاوه بر تفکرات فنی، با سلامت کارش را ادامه می  دهد.فکری مجموعه یک دلی را کنار هم قرار داده که از مدیریت تا بازیکنان و هواداران برای صعود تلاش می کنند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال