نعمتی:هر زمان گل محمدی بگوید تمرین می کنیم

سیامک نعمتی ملی پوش پرسپولیس امروز به باشگاه رفت تا در مورد ادامه همکاری اش با مدیران صحبت کند....

به گزارش"ورزش سه" سیامک نعمتی بعد از انجام جلسه اش در باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران گفت:" من مدتها بود به باشگاه نیامده بود. قول هایی داده شده امیدوارم در یکی دو روز آینده مشکلات حل شوند."
نعمتی در ادامه در مورد حضورش در تمرین گفت:" مشکلی از بابت حضور در تمرینات نداریم. کادرفنی به بازیکنان ملی پوش استراحت دادند و هر زمان صلاح بدانند در تمرین حاضر خواهیم شد."
هافبک و مدافع تیم پرسپولیس در مورد مشکلات مالی افزود:" مشکلات مالی همیشه وجود داشته و خواهد داشت. ما از فصل قبل طلبکار هستیم. گله ای که دارم این است که ما یک بار هفت هشت نفری برای مطالباتمان به باشگاه آمدیم و سی درصد تخفیف دادیم. هیچ تشکری هم از ما نشد. چون نمی خواستیم منتی سرهواداران بگذاریم هیچ حرفی نزدیم، الان هم فقط گفتم که هواداران بدانند که ما حسن نیتمان را نشان دادیم و پرسپولیس را دلی دوست داریم و برایش می جنگیم. "


او اضافه کرد:" از فصل ۹۶-۹۷ طلب داریم و آنزمان با آن پول می شد خیلی کارها کرد اما تازه در سال ۹۹ سی درصد تخفیف دادیم و باشگاه بازهم هیچ کاری نکرد. الان هم مشکلاتی هست اما قول هایی داده اند که امیدوارم عملی شود."


نعمتی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:" ما تمام سعی  تلاشمان این است که فقط دل مردم را شاد کنیم. همان یک ساعت شادی مردم برای ما یک دنیا می ارزد. حتی کسانی که هواداران پرسپولیس نبودند از اینکه به فینال رفتیم خوشحال شدند. نمی خواهیم هواداران را ناراحت کنیم اما باشگاه باید مشکلات را حل کند تا بتوانیم آماده بازی بزرگ فینال شویم."
او همچنین در ارتباط با دعوت شدنش به تیم ملی گفت:" از آقای اسکوچیچ ممنون هستم که به من اعتماد کرد. امیدوارم این روند خوب ادامه داشته باشد و بتوانم هم به پرسپولیس کمک کنم و هم نظر آقای اسکوچیچ را جلب کند."


نعمتی که در بازی های لیگ قهرمانان در دفاع راست بازی کرد درباره پست بازی اش هم گفت:" از لحاظ پست بازی مشکلی ندارم. هم آقا یحیی و هم آقای اسکوچیچ گفتند می دانیم در سه چهار پست بازی می کنی و حتما روی همه این پست ها روی تو نظر داریم. "


او که دوست صمیمی شجاع خلیل زاده هم در مورد او گفت:" بابت قرارداد شجاع هیچ خبری ندارم امیدوارم هرچه صلاح خودش و پرسپولیس است اتفاق بیفتد."


مدافع راست پرسپولیس در پایان گفت:" پیشنهاداتی برایم وجود دارد اما یکسال با پرسپولیس قرارداد دارم و همه چیز در اختیار باشگاه است."

تگ ها


پرسپولیس تهران سیامک نعمتی