نعمتی: همه انتظار دارند باز هم به فینال برسیم

سیامک نعمتی گفت: اگر دوباره به فینال لیگ قهرمانان برسیم قهرمان می‌شویم...

سیامک نعمتی گفت: اگر دوباره به فینال لیگ قهرمانان برسیم قهرمان می‌شویم

سیامک نعمتی،‌ هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد اگر این تیم دوباره به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند،‌ می‌تواند قهرمان این مسابقات شود.

به گزارش مدال، سیامک نعمتی درباره پیروزی 2 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: امروز یک بازی خیلی سخت مقابل نماینده عربستان داشتیم. برای ماندن در جدول نیاز به سه امتیاز داشتیم و خدا را شکر با زحمات بچه‌ها و کادرفنی توانستیم سه امتیاز را بگیریم. امیدوارم در بازی برگشت هم سه امتیاز دیگر مقابل این تیم کسب کنیم و به صعود امیدوار باشیم.

وی در مورد تمجید خورخه فوساتی از بازیکنان تیم پرسپولیس گفت: خدا را شکر ما سال 98 را خیلی خوب شروع کردیم. تیم‌مان به خوبی جا افتاده است، بازیکنان با هم هماهنگ شده‌اند و شرایط خوبی داریم. ان‌شاءالله همین روند را در بازی‌های لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهیم و بتوانیم موفق باشیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه همه از پرسپولیس انتظار قهرمانی دارند،‌ گفت: بله همه این انتظار دارند. چون سال گذشته در فینال لیگ قهرمانان حضور داشتیم، همه انتظار دارند دوباره به این مرحله برسیم، اما لیگ قهرمانان شرایط خیلی سختی دارد. اگر بتوانیم دوباره به این مرحله برسیم، کار بسیار بزرگی کرده‌ایم. به نظرم اگر بازهم به فینال لیگ قهرمانان صعود کنیم، قطعاً قهرمان می‌شویم.