نعمتی: هیچ‌وقت در استقلال بازی نمی‌کنم

هافبک پرسپولیس تاکید کرد در این باشگاه می‌ماند و به استقلال نمی‌رود....

به گزارش "ورزش سه"، سیامک نعمتی در برنامه فوتبال برتر با اشاره به تاثیر حضور بازیکنان جدید در پرسپولیس اظهار کرد: کادر فنی پرسپولیس برنامه‌ریزی خیلی خوبی در خریدهای جدید کرد. مربیان چند هفته روی بازیکنان جدید تحقیق و فکر کردند و به نظرم بهترین بازیکنانی که می‌توانستند را آوردند.

او ادامه داد: شرایط بچه‌های جدید پرسپولیس خیلی خوب بود و خودشان آمادگی بالای ۸۰ درصد را داشتند و وقتی هم به تیم آمدند، به آمادگی ۱۰۰ درصد رسیدند.

هافبک پرسپولیس اضافه کرد: بین بازیکنان قدیم و جدید هماهنگی خیلی خوبی از اوایل بازی‌های لیگ قهرمانان پیش آمد. با اینکه بازی تدارکاتی زیادی نداشتیم، از شروع مسابقات آسیایی هماهنگ شدیم که مطمئنا بازیکنان جدید در موفقیت پرسپولیس نقش داشتند و امیدوار هستم روند خوبشان را ادامه دهند.

نعمتی در واکنش به شایعه حضورش در استقلال عنوان کرد: اول بگویم که من با پرسپولیس قرارداد دارم و فکر نمی‌کنم هیچ وقت در استقلال بازی کنم. الان هم که با پرسپولیس قرارداد دارم و در خدمت این تیم هستم.

او درباره شرایط تیم‌های لیگ برتری و مدعیان فصل جدید ابراز کرد: به نظرم امسال لیگ خیلی جذابی داشته باشیم. تیم‌های خیلی خوبی داریم که برای قهرمانی تلاش می‌کنند. ۵-۴ تیم خیلی خوب داریم که سال گذشته هم در جمع مدعیان بودند و توانستند تیم‌های خود را حفظ کنند که این موضوع کار ما را سخت‌تر خواهد کرد.

هافبک پرسپولیس یادآور شد: سپاهان، استقلال، تراکتور و فولاد رقبای ما هستند چون یارگیری خوبی داشتند ولی ما هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا قهرمانی پنجم را به دست آوریم و این اتفاق مهم در ذهن مردم بماند.

نعمتی در خصوص تغییر شماره بازیکنان پرسپولیس در فصل جدید گفت: در جریان تغییر شماره بچه‌ها نیستم ولی من شماره ۸۸ را می‌پوشم. سال اول حضورم در پرسپولیس احمد نوراللهی شماره ۸ را می‌پوشید که من ۸۸ را انتخاب کردم ولی الان واقعا این شماره را دوست دارم.

او پیرامون شرایط ادامه همکاری‌اش با پرسپولیس گفت: مباحثی در قراردادم وجود دارد که ان‌شاالله درست می‌شود. بحث تمدید قرارداد نیست ولی موضوعاتی در قراردادم وجود دارد که امیدوارم در جلسه با آقایان سمیعی و کشوری که امروز و فردا خواهد بود، برطرف شود.

بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس تاکید کرد:  بندی در قراردادم نداشتم که اگر به تیم ملی دعوت شوم، قراردادم بالاتر برود، اما دعوت شدنم به تیم ملی یکی از بهترین خبرهایی بود که در زندگی‌ام شنیدم. از آقای اسکوچیچ بخاطر اعتمادش ممنون هستم و امیدوارم اگر دوباره در فهرست قرار بگیرم و بازی کنم، برای موفقیت تیم ملی بجنگم و پاسخ اعتماد اسکوچیچ را بدهم.

نعمتی درباره اینکه گفته می‌شود محرومیت عیسی آل‌کثیر تایید شده است، عنوان کرد: من در جریان این موضوع نیستم و این خبر را نشنیدم. به نظرم در دیدار با پاختاکور روی عیسی حساس شده بودند و البته دست‌هایی در کار هست تا پرسپولیس را اذیت کنند. کشورهایی هستند که قدرت‌شان از ای‌اف‌سی هم بیشتر است و عیسی را محروم کردند، در حالی که او چندین سال این خوشحالی را انجام می‌داد.

او اضافه کرد: تمام تلاش ما این است که قهرمان آسیا شویم چون پرسپولیس و کشور ایران به این قهرمانی نیاز دارند. با رفتن تیم به فینال آسیا شور و شوق زیادی در بین جوانان به وجود آمد و مردم خوشحال شدند. الان هم تمام سعی و تلاش ما قهرمانی در آسیا است.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چه وعده‌ای در صورت قهرمانی این تیم در آسیا می‌دهد، گفت: موهای سر حسین کنعانی را می‌زنیم! البته حسین گفته بود پس از صعود تیم به فینال، ریش‌های خود را می‌زند که این کار را نکرد ولی اگر به قهرمانی آسیا برسیم، همه روی سر حسین خالی می‌شویم(با خنده). اما واقعا باید بگویم که حسین پسر خیلی خوبی است که در آسیا به پرسپولیس کمک کرد و امیدوار هستم این روند را ادامه دهد.

تگ ها


استقلال تهران پرسپولیس تهران سیامک نعمتی