نعمتی:یزدانی به دوستانم در پرسپولیس بی‌احترامی کرد

هافبک پرسپولیس و مدافع پرسپولیس که زمانی دوستان صمیمی بوده اند از دربی دور برگشت لیگ نوزدهم با هم قهر هستند....

به گزارش" ورزش سه"، سیامک نعمتی و سیاوش یزدانی سه فصل در تیم پیکان و در سال های ۹۳ تا ۹۶ با هم همبازی بودند. اما این دو بازیکن که تقریبا همسن و سال هستند در سال های حضورشان در پیکان تبدیل به صمیمی ترین دوستان شدند و حتی با هم یک بیزنس مشترک داشتند.  این دو بازیکن اما بعد از جدایی از پیکان راه های کاملا متفاوتی را برای ادامه فوتبالشان انتخاب کردند. نعمتی به پرسپولیس رفت اما یزدانی ابتدای به سپاهان و از آنجا به استقلال پیوست. دو فصل پیش بازی های پرسپولیس و سپاهان  مسابقاتی جنجالی شد که سیاوش یزدانی در بطن آن جنجال ها حضور داشت. اتفاقاتی که پایه های قهر این دو دوست سابق را ریخت و بعد از آن در دربی دور برگشت امسال ، دوستی این دو نفر تمام شد.


سیامک نعمتی دیروز در یک مصاحبه زنده اینستاگرامی با بهنام مددی خبرنگار ورزشی در این رابطه صحبت های جالبی را کرد. در حالی که یزدانی در مصاحبه ای با مددی گفته بود که نعمتی بعد از دربی و به خاطر برخوردی که باهم داشتند او را آنفالو کرده است ، سیامک نعمتی گفت:" بحث فالو و آنفالو نیست. من از سیاوش انتظارات دیگری داشتم."


او همچنین گفت:" سیاوش یزدانی وقتی در سپاهان بود حرف هایی را زده بود که تیمی که من در آن بازی می کردم بی احترامی بود و از او واقعا انتظار نداشتم."


هافبک پرسپولیس در ارتباط با حرف های سیاوش یزدانی بعد از بازی سپاهان و پرسپولیس در دور برگشت لیگ برتر گفت:" درست است که فوتبال کری خوانی دارد اما وقتی به تیمم و دوستانم بی احترامی می شود انگار به من توهین شده است."


نعمتی با اشاره به آنفالو کردن سیاوش یزدانی بعد از دربی امسال گفت:" مردم انتظاراتی از ما دارند. بعد از بازی با استقلال وقتی آن اتفاق افتادو من می دانستم عمدی نبود ، تصمیم گرفتم که او را آنفالو کنم. آن حرکت سیاوش به هواداران ما برخورده بودو من اصلا خوشم نمی آید کسی به هواداران پرسپولیس توهین کند."


او در مورد اینکه حرکت یزدانی برای به دست آوردن دل هواداران استقلال بوده است هم گفت:" درست است که آدم باید برای هوادارانش بازی کند اما نه به قیمت توهین کردن به هواداران تیم رقیب."

شماره ۸۸ پرسپولیس در این رابطه که چه زمانی با سیاوش یزدانی آشتی خواهد کرد هم افزود:" الان اینجوری نیست که بگویم من با سیاوش کامل در ارتباط نیستم و دیگر نمی خواهم ببینمش . شرایطش پیش بیاید مشکلاتمان حل می شود."

تگ ها


استقلال تهران سیاوش یزدانی پرسپولیس تهران سیامک نعمتی