نفت آبادان از بازیکنان خوبی استفاده می‌کند/ بازی سنگینی داریم

آبادان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: صنعت نفت آبادان از مهاجمان بسیار خوبی برخوردار است و این تیم از بازیکنان خوبی استفاده می‌کند و فردا بازی سنگینی در پیش داریم....

به گزارش خبرنگار مهر، محرم نوید کیا عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان، به شکست تیم استقلال تهران مقابل سایپا تهران اشاره کرد و گفت: با توجه به باخت استقلال امتیازات این بازی برای هر دو تیم از اهمیت بالای برخوردار است و به دنبال پیروزی در آبادان هستیم.

وی به آمادگی تمامی بازیکنان تیم فوتبال سپاهان اصفهان اشاره کرد و افزود: شرایط سپاهان روز به روز بهتر می‌شود و به لحاظ فوتبالی به شرایط خوبی نزدیک می‌شویم، همه بازیکنان ما آماده این بازی هستند تا بتوانیم امتیاز این بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در خصوص بازیکنان غایب این تیم دربازی فردا گفت: در این دیدار محروم و مصدوم خاصی نداریم اما سروش رفیعی مقداری در زانوی خود احساس خوبی ندارد که فردا برای استفاده از این بازیکن تصمیم می‌گیریم.

بازی تیم‌های صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور ساعت ۱۶ فردا در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

تگ ها


محرم نویدکیا تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیم صنعت نفت آبادان