نفت آبادان 1 گل‌گهر 2؛ فرار از منطقه قرمز با دبل شاکری

گل‌گهر سیرجان در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر با حساب دو بر یک از سد نفت آبادان گذشت....

به گزارش مدال، در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر نفت آبادان در روزی که میزبان گل‌گهر سیرجان بود با حساب دو بر یک مغلوب شد.

بازی با عملکرد بهتر شاگردان مجید جلالی آغاز شد و بعد از گذشت ۲۷ دقیقه، یونس شاکری توانست روی پاس احمد زنده روح سیرجانی‌ها را به گل اول برساند.  بعد از این گل، صنعت نفت تلاش خود را برای جبران گل خورده آغاز کرد. تلاش‌های این تیم در نیمه نخست راه به جایی نبرد تا رفته رفته آثار جدای اسکوچیچ از طلای‌پوشان آبادان مشخص شود.

با شروع نیمه دوم، تغییراتی در ترکیب صنعت نفت ایجاد شد که برای جبران گل خورده کافی نبود اما در دقایق پایانی بازی، رضا جبیره تبدیل به تعویض طلایی آبادانی‌ها شد. او چند دقیقه بعد از ورود به زمین در محوطه جریمه حریف پنالتی گرفت و فرصت خوبی برای جبران گل خورده فراهم شد.

عیسی آل کثیر، آقای گل صنعت نفت و لیگ برتر پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و ضربه محکم او از زیر دستان میلاد فراهانی وارد دروازه شد تا بازی یک بر یک شود اما این پایان کار نبود.

در حالی که گل گهر در آستانه از دست دادن پیروزی بود، یونس شاکری با ضد حمله تند و تیز به دروازه صنعت نفت رسید و ضربه او در موقعیت تک به تک توسط سالاری دفع شد و در بازگشت ضربه چیپ شاکری از بالای سر مدافع و دروازه نفت تبدیل به گل دوم گل گهر شد تا این تیم بعد از مدت‌ها سه امتیاز بازی خارج از خانه را کسب کند.

با این نتیجه، گل گهر سیرجان ۱۶ امتیازی شد و از منطقه خطر خارج شد و به رده چهارم صعود کرد. صنعت نفت نیز با یک پله سقوط و ۳۰ امتیاز در رده هفتم جای گرفت.

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی نساجی 0 پارس جنوبی 0/ ویدیو
خلاصه بازی نفت آبادان 1 گل‌گهر 2/ ویدیو
خلاصه بازی شاهین 3 ماشین‌سازی 1/ ویدیو

تگ ها


گزارش بازی نفت آبادان گل گهر فوتبال ایران لیگ برتر ایران صنعت نفت آبادان گل گهر صنعت نفت آبادان-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال