نفت آبادان 4 سپاهان 2 ؛ آتش‌بازی یاران اسکوچیچ در خانه

نفت آبادان در دیداری معوقه از هفته یازدهم و در روزی که میزبان سپاهان بود موفق به کسب پیروزی 4 بر 2 شد....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر نفت آبادان در روزی که میزبان سپاهان بود موفق به کسب پیروزی 4 بر 2 شد.

بازی با حملات آغاز شد و این تیم خیلی زود توسط عیسی آل‌کثیر به گل رسید. در ادامه سپاهان کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت و پیش از پایان نیمه دوم دو بار دروازه نفت را باز کرد تا شاگردان قلعه‌نویی با برتری در نیمه نخست به رختکن بروند.

در نیمه دوم شرایط بازی به سود نفت آبادان تغییر کرد و شاگردان اسکوچیچ دو بار توسط محمد قریشی و محمد اهل شاخه در دقایق 52 و 70 به گل رسیدند. این پایان کار نبود و نفت یک بار دیگر در دقیقه 82 توسط طالب ریکانی به گل رسید و در نهایت با حساب 4 بر 2 مقابل سپاهان به پیروزی دست یافت.

این نخستین شکست فصل سپاهان بود و با این نتیجه سپاهانی‌ها با 31 امتیاز در رده دوم جدول باقی ماندند. نفت آبادان نیز با کسب هشتمین پیروزی فصل 30 امتیازی شدند و با سبقت گرفتن از استقلال و شهر خودرو و با تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتور در رده چهارم جدول قرار گرفتند.

اخبار مرتبط:
نفت آبادان 4 سپاهان 2 / گزارش لحظه به لحظه

تگ ها


سپاهان نفت آبادان هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال ایران گزارش بازی صنعت نفت آبادان سپاهان صنعت نفت آبادان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال