نفت تهران، بلاتکلیف‌ترین تیم ایران

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، شهروند در این باره می نویسد: در شرایط کنونی که لیگ برتر نزدیک به ٣٥ روز دیگر آغاز می شود، تکلیف هیچ چیزی در باشگاه نفت تهران روشن نشده است؛ از مالکیت گرفته تا کادر فنی و لیست بازیکنان فصل آینده! بحران نقل و انتقالاتی به دنبال بلاتکلیفی های باشگاه نفت تهران، در فصل نقل و انتقالات بسیاری از بازیکنان این تیم با استناد به عدم تسویه حساب صورت گرفته، با مراجعه به سازمان ......

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، شهروند در این باره می نویسد: در شرایط کنونی که لیگ برتر نزدیک به ٣٥ روز دیگر آغاز می شود،  تکلیف هیچ چیزی در باشگاه نفت تهران روشن نشده است؛ از مالکیت گرفته تا کادر فنی و لیست بازیکنان فصل آینده!

بحران نقل و انتقالاتی

به دنبال بلاتکلیفی های باشگاه نفت تهران،  در فصل نقل و انتقالات بسیاری از بازیکنان این تیم با استناد به عدم تسویه حساب صورت گرفته، با مراجعه به سازمان  ...

به گزارش مدال به نقل از  خبر ورزشی، شهروند در این باره می نویسد: در شرایط کنونی که لیگ برتر نزدیک به ٣٥ روز دیگر آغاز می شود، تکلیف هیچ چیزی در باشگاه نفت تهران روشن نشده است؛ از مالکیت گرفته تا کادر فنی و لیست بازیکنان فصل آینده!

بحران نقل و انتقالاتی

به دنبال بلاتکلیفی های باشگاه نفت تهران، در فصل نقل و انتقالات بسیاری از بازیکنان این تیم با استناد به عدم تسویه حساب صورت گرفته، با مراجعه به سازمان لیگ برتر قرارداد خود را با نفت تهران یک طرفه فسخ کردند و بسیاری از آنها به تیم های دیگر پیوستند. هر چند نفتی ها در مکاتبه با سازمان لیگ رسما به این فسخ قرارداد ها اعتراض کرده اند و به دنبال برخورد با بازیکنان و بازگرداندن بعضی از آنها هستند اما جدا شدن ستاره های تیم ازجمله ایمان مبعلی، عباس بوعذار و سجاد شهباززاده فقط یکی از مشکلات نقل و انتقالاتی باشگاه است. در حال حاضر اکثر تیم ها، لیست فصل بعد خود را بسته اند و تمرینات آماده سازی را هم شروع کرده اند؛ اما اوضاع نفت تهران به قدری بحرانی است که هر بازیکنی حاضر نمی شود با آنها قرارداد ببندد. درواقع به نظر می رسد بازیکنانی که بیرون مانده اند درنهایت به این تیم ملحق خواهند شد. گفتنی است مذاکره با چند بازیکن فصل قبل برای ماندن در این تیم هم در دستور کار سرپرست کنونی باشگاه قرار دارد.

تکلیف مالکیت هنوز روشن نشده است

با وجود اين، چند هفته قبل مسئولان سازمان لیگ برتر در نامه ای رسمی به مدیران باشگاه تأکید کردند كه اگر در یک فرصت یک ماهه تکلیف مالکیت و بدهی های مالی باشگاه ها را روشن نکنند یک تیم دیگر به جای نفت به AFC برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا معرفی خواهد شد. بعد از این اتفاق بود که مذاکرات با شرکت ملی نفت برای تعیین تکلیف نهایی مالکیت باشگاه از سر گرفته شد. در روزهای ابتدایی این خبر اعلام شد که شرکت نفت اعلام آمادگی کرده این انتقال مالکیت را به صورت رسمی انجام بدهد که این اتفاق تا به امروز رخ نداده است.

تنها تیم بدون سرمربی

مدیران باشگاه نفت تهران در جلسه با مدیران سازمان لیگ اعلام کرده اند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهند داشت و به هیچ عنوان حاضر نیستند از رقابت کنار بکشند. منتها نکته جالب توجه اینجاست که نفت تهران تنها باشگاه لیگ برتری است که علاوه بر بلاتکلیفی های مدیریتی، مالکیتی و نقل و انتقالاتی ، حتی نتوانسته سرمربی خود را هم انتخاب کند. وضع بحرانی نفت عملا شرایطی را به وجود آورد که هیچ کدام از این مربیان حداقل تا به امروز برای کار کردن در این تیم به توافق با مدیران باشگاه نرسند.