نفت در لیگ برتر شرکت می‌کند

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: حسین قدوسی در خصوص اظهارات کریم بهرامی، رئیس هیئت فوتبال استان قم که گفته بود بعید است نفت خواسته های سازمان لیگ را برآورده کند و صبا آماده حضور در لیگ برتر است، اظهار داشت: این صحبت ها بیهوده است و تلاش صبایی ها نیز برای لیگ برتری شدن در این فصل به جایی نمی رسد، چون نفت تهران با قدرت در لیگ برتر شرکت می کند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: حسین قدوسی در خصوص اظهارات کریم بهرامی، رئیس هیئت فوتبال استان قم که گفته بود بعید است نفت خواسته های سازمان لیگ را برآورده کند و صبا آماده حضور در لیگ برتر است، اظهار داشت: این صحبت ها بیهوده است و تلاش صبایی ها نیز برای لیگ برتری شدن در این فصل به جایی نمی رسد، چون نفت تهران با قدرت در لیگ برتر شرکت می کند.

وی ادامه داد: یکی از تصمیم های خوب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال جلوگیری از انتقال تیم ها از شهری به شهر دیگر بود و سال گذشته مقابل این کار را گرفت. این مسئله جزو اتفاقات مهم و مثبت در فوتبال ما بود و امیدواریم که تاج این بار هم اجازه سوءاستفاده برخی افراد را ندهد که بخواهند با زور و سیاسی بازی دنبال ضایع کردن حق یک تیم تهرانی باشند. مطمئناً هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و مهدی تاج این اجازه را نخواهند داد که چنین اتفاقی رخ دهد و رسانه ها نیز مقابل برخی تحرکات هوشیار هستند.

سخنگوی باشگاه نفت تهران درباره اظهارات ناصر فردیادشیران، مدیر آکادمی این باشگاه مبنی بر اینکه محمدرضا ساکت به حیدر بهاروند دستور داده از ثبت قرارداد بازیکنان و کادرفنی نفت جلوگیری شود، گفت: نمی دانم علت درخواست ساکت چه بوده است، اما باید بگویم قرارداد یکسری از بازیکنان مان ثبت شده است. قرارداد خریدهای جدیدمان هنوز ثبت نشده که امروز یا فردا تکلیف آنها مشخص می شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال