نفت طلاییه 0- گسترش فولاد 0/تساوی در روز شلوغ ورزشگاه تختی

نفت تهران در اولین تجربه سرمربیگری علی کریمی به تساوی بدون گل مقابل گسترش فولاد رضایت داد ......

نفت تهران در اولین تجربه سرمربیگری علی کریمی به تساوی بدون گل مقابل گسترش فولاد رضایت داد.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، دو تیم حاضر در میدان در دیداری حساس حضور خواهند یافت، نفتی ها که کادر مدیریتی و فنی خود را زیر و رو شده می بینند در دیدار امروز به دنبال اولین سه امتیاز علی کریمی و تیمشان هستند در طرف مقابل گسترش فولادی ها نیز با نتایج نگران کننده ای که در هفته های اخیر گرفتند در بازی امروز برای خروج از بحران نیاز مبرم به سه امتیاز کامل دارند.

هفته ششم لیگ هفدهم، پنجشنبه 23/06/96، ساعت 19:45، ورزشگاه تختی تهران
داور: روح اله شریفی                       کمک ها: آرمان اسعدی، محمد راهی

تماشاگر: حدود 500 نفر

اخطار:

رضاخالقی فر(15)- سامان نریمان حهان(28)- احمدرضا زنده روح(82)  از گسترش فولاد

نفت طلاییه تهران:

میلاد فراهانی، محسن بنگر، میلاد سوری(51 فرشاد هاشمی)، فرید محمدزاده، سینا خادم پور، علیرضا عزت کرامت، احمد امیرکامدار(87-میلاد احمدی)، پوریا امینی(65- امین منوچهری)، امیرحسین فشنگچی، مجتبی حق دوست و عیسی آل کثیر
سرمربی: علی کریمی

 

 

 

گسترش فولاد تبریز:

 

فرناندو دخسوس، دراگان ژارکوویچ (46- سیدمحسن حسینی)، ادسون هنریکه، میلاد فخرالدینی، مهرداد قنبری(46- امید جهانبخش)، احمدرضا زنده روح، آندرانیک تیموریان، عرفان افراز(75- علیرضا ارجمندیان)، یوسف سیدی، سامان نریمان جهان و رضا خالقی فر
سرمربی: لوکا بوناچیچ

شرح بازی:

در نیم اول بازی تقریبا متعادلی را شاهد بودیم. دو تیم با احتیاط زیاد بازی را شروع کردند و به همین خاطر بازی جذابی از آب در نیامد. با این وجود نفت تهران موقعیت های بهتری به دست آورد که اگر مهاجمان این تیم هوشیار بودند، می توانستند به گل برتری دست پیدا کنند. در نهایت بازی در نیمه نخست با تساوی به پایان رسید.


در نیمه دوم لوکا بوناچیچ که دوست نداشت بازهم بدون برد بازی را به پایان برساند، دو تعویض در شروع نیمه انجام داد و تیمش را هجومی تر کرد. در عین حال علی کریمی نیز با ورود فرشاد هاشمی و امین منوچهری تیمش را برای برد تقویت کرد. به همین خاطر بازی بهتری را شاهد بودیم و موقعیت های زیادی روی دروازه های دو تیم خلق شد که هیچ کدام به ثمر ننشست و تساوی بدون گل پایان بخش مسابقه بود.

 

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 2: ضربه ایستگاهی امیرحسین فشنگچی با ضربه مهاجم نفت از کنار دروازه دخسوس به بیرون رفت.
دقیقه 4: عرفان افراز در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 14: ضربه آل کثیر از داخل محوطه جریمه را دخسوس دفع کرد.

دقیقه 19: ضربه سامان نریمان جهان از زاویه بسته خوب نبود و در دستان میلاد فراهانی قرار گرفت.
دقیقه 21: حرکت خوب نفتی ها با ضربه نهایی میلاد سوری همراه شد که دخسوس توپ را مال خود کرد.
دقیقه 29: سامان نریمان جهان در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور نه تنها پنالتی نگرفت که یک کارت زرد به او به علت تمارض نشان داد.

دقیقه 37: مجتبی حقدوست هافبک نفت در موقعیت تک به تک با دخسوس قرار  گرفت اما ضربه او خوب نبود و دخسوس توپ را مهار کرد.
دقیقه 44: ضربه سامان نریمان جهان روی خط محوطه جریمه از کنار دروازه نفت با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 1+45: در محوطه جریمه گسترش فولاد توپ به دست مدافع سفیدپوش برخورد کرد اما داور بی توجه به این موضوع سوت پایان نیمه را به صدا در آورد که اعتراض بازیکنان نفت را به همراه داشت.

دقیقه 48: میلاد سوری بازیکن نفت تهران بر اثر ضربه شدید بازیکن گسترش فولاد مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد اما داور حتی اعتقادی به خطا هم نداشت.

دقیقه 60: ضربه میلاد فخرالدینی از زاویه تقریبا بسته یک موقعیت خوب برای گسترش فولاد ایجاد کرد اما میلاد فراهانی با شیرجه ای خوب توپ را راهی کرنر کرد.
دقیقه 61: ارسال کرنر بازیکنان گسترش فولاد روی دروازه نفت تهران در یک رفت و برگشت به ادسون هنریکه رسید. شوت سر ضرب او با اختلافی اندک از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه 70:ضربه سامان نریمان جهان در محوطه جریمه به دست مدافع نفت برخورد کرد اما داور بازهم اعتقادی به پنالتی نداشت و ضربه دروازه اعلام کرد.

دقیقه 73: ارسال رضا خالقی فر روی دروازه با ضربه قیچی برگردان عرفان افراز همراه شد اما ضربه او راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 76: ارسال مجتبی حقدوست از جناح راست، امین منوچهری را در موقعیت مناسب گلزنی قرار دارد اما او ناگهان سرنگون شد.منوچهری در حالی که اعتقاد داشت بازیکن گسترش فولاد پیراهنش را کشیده اما داور از این صحنه نیز عبور کرد.

دقیقه 82: ارسال خوب بازیکنان گسترش فولاد از جناح راست احمدرضازنده روح را درموقعیت فوق العاده گلزنی قرار داد اما او در دوقدمی دروازه توپ را به بیرون زد.

دقیقه 85: عیسی آل کثیر در گوشه محوطه جریمه گسترش فولاد صاحب توپ و با عبور از مدافع مستقیمش وارد محوطه شد. ضربه او را اما دخسوس با مشت برگرداند.

دقیقه 86: عیسی آل کثیر بار دیگر از جناح چپ نفوذ کرد وضربه اش را به گوشه دروازه گسترش فولاد زد اما باز هم دخسوس مانع از گل شدن توپ شد.

 

 

 

 

بهترین بازیکن زمین؛ فرناندو دخسوس


دروازه بان برزیلی گسترش فولاد مقابل بازیکنان خط حمله نفت تهران عملکرد بسیار خوبی داشت. او همه توپ های هوایی را جمع کرد و چند موقعیت خیلی خوب را نیز از بازیکنان نفت گرفت تا بهترین بازیکن زمین لقب بگیرد.

 

 

 

اتفاق ویژه؛ کریمی با استرس استارت زد


علی کریمی در اولین تجربه سرمربیگری خود روی نیمکت نفت تهران استرس زیادی داشت. او که تجربه زیادی نیز در هدایت تیم هایش نداشت معمولا ایستادن کنار خط را به علیرضا امامی فر واگذار می کرد اما در چند صحنه نیز خودش وارد عمل شد و اقداماتی انجام داد. در نهایت کریمی در اولین تجربه مربیگری به تساوی بدون گل رضایت داد.

 

 

 

حاشیه ها


*حدود۲۰۰ نفر از هواداران پرسپولیس و علی کریمی با حضور در ورزشگاه تختی به تشویق نفتی ها پرداختند.
*
حامد کاویانپور و سیروس الوند کارگردان مشهور سینما با حضور در ورزشگاهبه حمایت از علی کریمی پرداختند.
*
علی زینالی هافبک مغضوب علی کریمی در ورزشگاه تختی حضور دارد.
*
علی کریمی قبل از شروع بازی هنگام گرم کردن بازیکنان درزمین حضور یافت و کنار شاگردانش قرار گرفت.
*
محمد نصرتی در این بازی با نظر علی کریمی نیمکت نشین شده است.
*
آندرانیک تیموریان، رضا خالقی فر، میلاد فخرالدینی و محسن حسینی قبل از شروع بازی به سمت نیمکت نفت و علی کریمی رفتند.
*
علی کریمی و لوکا بوناچیچ قبل از بازی با هم رو به رو نشدند.

*حمیدرضاجهانیان مالک جدید نفت در دقیقه ۱۰ مسابقه وارد ورزشگاه شد.

*محسن بنگر با شعار «بنگر آسیایی» مورد تشویق قرار گرفت.
*
حمیدرضا جهانیان مالک باشگاه نفت چندین بار از سوی هواداران تشویق شد که در نهایت از جای خود برخاست و به ابراز احساسات هواداران واکنش نشان داد.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال