نفت مسجدسلیمان – استقلال خوزستان/ جنگِ بقا در مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان فردا میزبان استقلال خوزستان خواهد بود....

نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان فردا در هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 19:15/ پنج‌شنبه 29 فروردین/ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان

تیم داوری:
داور وسط: علی صفایی/ کمک داوران: محمدرضا منصوری و محمدعلی پورمتقی/ داوران پشت دروازه: یاسر همرنگ و محمدرضا تارخ/ داور ذخیره: بابک داوری/ ناظر داوری: حیدر شکور

غایبین احتمالی:
استقلال خوزستان ایوب کلانتری و میثم شاه‌مکوندزاده را به دلیل محرومیت و احمد آل‌نعمه را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و نفت مسجدسلیمان در غیاب شاهرخ غلامرضاپور محروم بازی خواهد کرد.

نمای بازی:
در دربی خوزستانی‌های در معرض سقوط لیگ برتر، استقلال خوزستان میهمان نفت مسجدسلیمان خواهد بود. آبی‌های خوزستان با 10 امتیاز در قعر جدول لیگ برتر حضور دارند و در صورت شکست در این دیدار در فاصله 12 امتیازی منطقه امن جدول قرار خواهند داشت و با از دست دادن حتی یک امتیاز در 4 بازی باقی‌مانده به طور قطع نخستین تیم سقوط کرده لیگ برتر لقب خواهند گرفت. تحت هدایت محمد علوی، استقلال خوزستان تنها به برای کسب سه امتیاز بازی خواهد کرد هر چند کار دشواری برای پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان در پیش خواهد داشت. نفت نیز با فیروز کریمی برای نخستین بار به میدان خواهد رفت و تلاش خواهد کرد تا فاصله یک امتیازی خود با منطقه امن جدول را افزایش دهد. نفت 11 هفته متوالی است که رنگ پیروزی ندیده و در این مدت تنها 5 امتیاز کسب کرده که این روند در 5 هفته اخیر تنها یک امتیاز بوده است. حضور کریمی روی نیمکت این تیم به منظور حفظ سهمیه لیگ برتری نفت مسجدسلیمان بوده و باید دید آیا آقا فیروز از این ماموریت با سربلندی خارج خواهد شد یا خیر. 

چهره‌های برتر:
موسی کولیبالی و حکیم نصاری بازیکنان کلیدی ترکیب نفت هستند و وحید خشتان و امیرحسین باقرپور نقشی مشابه در ترکیب استقلال خوزستان خواهند داشت.

دوئل‌ها:
تقابل حکیم نصاری و علیرضا علیزاده در میانه میدان و جدال فرشید پاداش و میثم کریمی در خط دفاعی استقلال خوزستان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 3 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم نفت مسجدسلیمان یک پیروزی بوده و 2 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان:
مهرداد طهماسبی، موسی کولیبالی، مجتبی بیژن، یوسف وکیا، میلاد خدایی، علیرضا علیزاده، صادق صادقی، محمد شادکام، عباس عسکری، حکیم نصاری و فرشید پاداش

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:
حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، میثم کریمی، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی‌نژاد، وحید نامداری، محمد شریفی، وحید خشتان، رامین داوودی، رضا درویشی و امیرحسین باقرپور

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران استقلال خوزستان نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال