نفت‌مسجدسلیمان تهدید کرد:بازی با شهرخودرو را تحریم می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان با انتقاد نسبت به رای کمیته‌انضباطی، گفت: اگر رای این کمیته برائت مسجدسیلمان از سه جلسه محرومیت هوادارانش نباشد، دیدار با شهرخودرو مشهد را تحریم می‌کنیم....

مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان با انتقاد نسبت به رای کمیته‌انضباطی، گفت: اگر رای این کمیته برائت مسجدسیلمان از سه جلسه محرومیت هوادارانش نباشد، دیدار با شهرخودرو مشهد را تحریم می‌کنیم.

به گزارش مدال،مهران نصیریان‌دوست با انتقاد و گله‌مندی از رای کمیته انضباطی، اظهارکرد: پس از اتفاقاتی که در دیدار نفت‌مسجدسلیمان و استقلال تهران رخ داد، در همان شب بازی کمیته انضباطی دستور موقت صادر کرد و تیم ما از سه جلسه همراهی هوادارانش در دیدارهای خانگی محروم شد. این رای در حالی صادر شد که در آن بازی هیچ تخلفی از سوی هواداران تیم ما رخ نداده بود.

وی بیان کرد: پس از این رای و باتوجه به مهلت اعلام شده برای اظهار دفاعیات، نماینده باشگاه نیز در تاریخ 31 شهریورماه برای ارائه اظهارات و توضیحات لازم در کمیته انضباطی حاضر شد ولی تاکنون رای نهایی مربوط به این دیدار صادر نشده است و براساس همان دستور موقت، هواداران ما نمی‌توانند در دیدار فردا (چهارشنبه) نفت و شهرخودرو در ورزشگاه حاضر شوند.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان افزود: انتظار داریم کمیته انضباطی هر چه سریع‌تر رای خود را مبنی بر برائت تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان از سه جلسه عدم همراهی هواداران صادر کند زیرا ما تخلفی انجام ندادیم. اگر این رای تغییر نکند و کمیته انضباطی بخواهد هواداران ما را محروم کند، باتوجه به این‌که به عشق هواداران بازی می‌کنیم، بازی این هفته برابر شهرخودرو را تحریم می‌کنیم و در زمین حاضر نمی‌شویم.

وی عنوان کرد: در یکی از بازی‌های اخیر لیگ برتر اتفاقات بدتری در جریان مسابقه رخ می‌دهد و برایم سوال است که چطور کمیته انضباطی هیچ تصمیمی در خصوص هواداران این دو تیم نمی‌گیرد ولی هواداران تیم ما را شبانه محروم می‌کند. اگر این اتفاقات برای تیم ما بود، شاید ما را مادام‌العمر از فعالیت ورزشی محروم می‌کردند.

نصیریان‌دوست گفت: اتفاقات دیدار با استقلال تهران هیچ ربطی به هواداران ما ندارد که بخواهند از تماشای سه بازی تیم محبوب خود محروم شوند. گناه هواداران ما چیست؟ آیا گناه آن‌ها این است که در این بازی تیم خود را تشویق کردند؟

وی بیان کرد: اتفاقات مختلفی در ورزشگاه‌ها می‌افتد و به نظر من بهتر است علت آن ریشه‌یابی شود زیرا با تنبیه باشگاه‌ها و محرومیت هواداران و خود باشگاه‌ها کاری از پیش نخواهد رفت.

بیشتربخوانید:

مدیر عامل نفت مسجد سلیمان: چرا باید تاوان ناکامی‌های استقلال را بدهیم!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران نفت مسجد سلیمان تهدید کرد لیگ برتر خلیج فارس فوتبال