نفت مسجدسلیمان – پارس جنوبی جم/ دوئل تمام نفتی

نفت مسجدسیلمان در یکی از دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود....

نفت مسجدسیلمان در یکی از دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود.

نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی جم فردا در هفته هفدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 17:15/ سه‌شنبه 23 بهمن/ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان

تیم داوری:
داور وسط: رضا مهدوی/ کمک داوران: امیررضا آشور ماهانی و احد سلطانی/ داوران پشت دروازه: شاهو اصلانی و احمد محمدی/ داور ذخیره: حمید نادری بلداجی/ ناظر: بهرام مهرپیما

غایبین احتمالی:
علیرضا علیزاده به دلیل محرومیت و حکیم نصاری و میلاد میداوودی به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت و پارس جنوبی غایبی برای این بازی نخواهد داشت.

نمای بازی:
در یکی از دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر، نفت مسجدسلیمان میزبان پارس جنوبی خواهد بود. نفت پس از شکست سنگین هفته گذشته به دنبال جبران در خانه خواهد بود. با حضور بازیکنان جدید، نفت در تلاش است تا حضور خود در لیگ برتر را تداوم ببخشد و در این راستا 14 بازی دشوار در پیش خواهد داشت. در سوی دیگر میدان پارس جنوبی قرار دارد که هفته گذشته فولاد را در جم متوقف کرده و حال به دنبال تثبیت حضور خود در میانه جدول خواهد بود. پارس جنوبی هفته پرالتهابی را پشت سرگذشته و مهدی تارتار پس از استعفا بار دیگر به راس کادر فنی این تیم بازگشته است و در تلاش است تا روزهای خوب گذشته خود را با این تیم تکرار کند.

چهره‌های برتر:
محمد شادکام و اسماعیل شریفات بازیکنان کلیدی ترکیب نفت هستند و حسین پورامینی و محمد نوری نفرات کلیدی کلیدی ترکیب پارس جنوبی هستند.

دوئل‌ها:
تقابل محمد شادکام و حامد نورمحمدی در خط دفاعی پارس جنوبی و جدال صادق صادقی و حسین پورامینی در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 3 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم نفت مسجدسلیمان یک پیروزی بوده و 2 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان:
حبیب فرعباسی، موسی کولیبالی، محمد حسینی، یوسف وکیا، میلاد خدایی، صادق صادقی، محمد پاپی، عباس عسکری، اسماعیل شریفات، علی غلامرضاپور و محمد شادکام

ترکیب احتمالی پارس جنوبی جم:
رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، سعید محمدفر، محمدمهدی عسگری، نیما انتظاری، حسین پورامینی، شهرام گودرزی، کیوان امرایی، محمد نوری و ابراهیم صالحی