نفت مسجدسلیمان 0 سپاهان 0؛ فرصت‌سوزی یاران قلعه‌نویی

سپاهان در دیداری از هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان متوقف شد....

به گزارش مدال، در ادامه هفته نوزدهم لیگ برتر، نفت مسجد سلیمان و سپاهان از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان به میدان رفتند. این دیدار در نهایت بدون گل تمام شد.

با این نتیجه سپاهان ۳۶ امتیازی شد و فرصت کاهش فاصله با صدرجدول رده‌بندی را از دست داد و در رده دوم جدول قرار گرفت. شاگردان تارتار نیز با این تساوی ۲۷ امتیازی شدند و با کسب دوازدهمین تساوی خود در رده هشتم باقی ماند.

این دیدار با حملات متعدد سپاهان در نیمه نخست آغاز شد و شاگردان قلعه نویی چند توسط علی قربانی، محبی و شهباززاده فرصت گلزنی داشتند اما مدافعان و دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان اجازه گلزنی به رقیب خود ندادند. در اواخر نیمه نخست چند موقعیت خطرناک توسط شاگردان تارتار خلق شد که نیازمند و کم دقتی نفتی‌ها مانع از ورود توپ به دروازه شد.

نیمه دوم نیز با حملات سپاهان آغاز شد و در ابتدای نیمه دوم  کومان فرصت گلزنی را از دست داد اما این نیمه برخلاف ۴۵ دقیقه نخست موقعیت گل چندان زیادی نداشت تا این دیدار با تساوی بدون گل تمام شود و دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

بازی رفت این دو تیم در نیمه فصل نخست به میزبانی سپاهان با تساوی تمام شده بود.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس 2 استقلال 2؛ جدال جذاب سرخابی‌ها برنده نداشت
غرامت 140 هزار دلاری فدراسیون به نفت آبادان 

تگ ها


سپاهان فوتبال ایران نفت مسجدسلیمان لیگ برتر ایران گزارش بازی سپاهان نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال