نفت مسجدسلیمان 1 - 1 استقلال/ ناکامی مجدد آبی‌ها در کسب پیروزی

استقلال در دیداری از هفته سوم لیگ برتر عصر امروز مقابل نفت مسجدسلیمان با تساوی یک بر یک متوقف شد....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال در دیداری از هفته سوم لیگ برتر میهمان نفت مسجدسلیمان بود و در نهایت با تساوی از زمین خارج شد.

بازی با حملات استقلال آغاز شد و آبی‌ها در همان دقیقه سوم بازی تیرک دروازه نفت را لرزاندند. آبی‌ها در ادامه حملات خود روی اشتباه دروازه‌بان نفت، توسط مهدی قائدی به گل رسیدند و پس از گل بازی را کنترل کردند. مصدومیت دیاباته و خروج وی از ترکیب استقلال شوک بدی برای این تیم در نیمه نخست بود و خروج وی از زمین روند حملات استقلال را مختل کرد. نفت نیز در یک صحنه می‌توانست دروازه استقلال را باز کند که این موقعیت با هوشیاری حسینی برگشت داده شد.

با آغاز نیمه دوم استقلال بار دیگر حملات خود را از سر گرفت و دروازه نفت را تهدید کرد. به مانند نیمه نخست حسینی در یک صحنه دروازه استقلال را نجات داد با این حال در دقیقه 70 بازی این و روی یک ارسال از روی ضربه ایستگاهی این نفت مسجدسلیمان بود که بازی را به تساوی کشید. پس از دریافت گل تساوی، استقلال با تعویض‌های تهاجمی قصد نزدیک شدن به دروازه نفت را داشت با این حال این حملات سودی برای استقلال نداشت بازی در نهایت با تساوی به پایان رسید تا استقلال با کسب دو امتیاز از 3 بازی نخست خود به استقابل دربی پایتخت برود.

اخراج فرشید اسماعیلی و مصدومیت شیخ دیاباته دیگر حوادث تلخ این بازی برای استقلال بودند.

اخبار مرتبط:
نفت مسجدسلیمان 1 - 1 استقلال/ گزارش لحظه به لحظه
حواشی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان/ مصدومیت دیاباته و اخراج اسماعیلی
گل اول استقلال به نفت مسجدسلیمان توسط مهدی قائدی/ ویدیو

گل اول نفت مسجدسلیمان به استقلال توسط حامد نورمحمدی/ ویدیو
​خلاصه بازی نفت مسجدسلیمان 1 - 1 استقلال/ ویدیو 

تگ ها


استقلال نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان استقلال گزارش بازی هفته سوم لیگ برتر هفته سوم لیگ نوزدهم لیگ برتر ایران استقلال نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال