نفت مسجدسلیمان 2 – 2 نساجی/ بازگشت یاران مرزبان در 7 دقیقه

نفت مسجدسلیمان در حالی که تا دقایق پایانی بازی با دو گل از میهمان خود عقب بود موفق شد با یک امتیاز از این بازی خانگی خارج شود....

نفت مسجدسلیمان در حالی که تا دقایق پایانی بازی با دو گل از میهمان خود عقب بود موفق شد با یک امتیاز از این بازی خانگی خارج شود.

تقابل تیم‌های نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

به گزارش مدال، در آخرین دیدار هفته بیستم تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برابر هم قرار گرفتند که این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

گل‌های نساجی را در این دیدار حامد شیری در دقیقه ۲۹ و لاشا توتادزه در دقیقه ۸۲ به ثمر رساند. گل‌های تیم نفت مسجد سلیمان را هم اسماعیل شریفات در دقیقه ۸۸ و میلاد خدایی اصل در دقیقه ۵+۹۰ وارد دروازه نساجی کردند.

نساجی با این پیروزی ۲۴ امتیازی شد و به رده هشتم صعود کرد. نفت مسجدسلیمان نیز با همان ۱۷ امتیاز در جایگاه سیزدهم باقی ماند.

ترکیب نفت مسجدسلیمان:
مهرداد طهماسبی، موسی کولیبالی، مجتبی بیژن، یوسف وکیا، میلاد خدایی، علیرضا علیزاده، امیرحسین امیری، اسماعیل شریفات، هیثم هاشمی‌زاده (39 – میلاد میداوودی)، فرشید پاداش و محمد شادکام (69 – شاهرخ غلامرضاپور)

ترکیب نساجی:
محمدامین رضایی، جرج گولسیانی، لاشا توتادزه، مجتبی ممشلی، فرشاد فرجی، حامد شیری، احمد عبدالله‌زاده، سجاد آشوری، محمد میری (65 – علی‌اصغر عاشوری)، محمدمهدی نظری (46 – آرفنگ دافه) و رحمان جعفری (81 – امید سینگ)