نفت مسجدسیلمان – استقلال/آبی-طلایی، راند 2

نفت مسجدسلیمان و استقلال فردا در دیدار معوقه لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت ......


نفت مسجدسلیمان و استقلال فردا در دیدار معوقه لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، نفت مسجدسلیمان و استقلال فردا در دیدار معوقه هفته ششم لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 18:15/شنبه 14 مهر/ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
داور وسط: مهدی سیدعلی/کمک داوران: علیرضا ایلدروم و تروج عیوض‌محمدی/داور چهارم: علی میرغفاری

غایبین احتمالی:
نفت غایب شاخصی برای این بازی نخواهد داشت. استقلال طارق همام و خسرو حیدری را به طور قطع و مارکوس نویمایر و روزبه چشمی را به احتمال فراوان به دلیل مصدومیت در این دیدار در اختیار نخواهد داشت.

نمای بازی:
تنها 4 روز پس از دیدار سنگین و نفس‌گیر دو تیم در جام حذفی، نفت مسجدسلیمان و استقلال در دیدار معوقه هفته ششم خود به میدان خواهند رفت. پس از جدال 120 دقیقه‌ای در جام حذفی که با برتری حداقلی استقلال به پایان یافت، حال آبی‌ها به دنبال کسب پیروزی در این بازی لیگ برتری خواهند بود تا با صعودی 4 پله‌ای به رده هفتم جدول لیگ برسند. آبی‌ها همچنان در گلزنی مشکل دارند و در لیگ برتر تنها نفت مسجدسلیمان و سپیدرود قعرنشین کمتر از این تیم گل زده‌اند و خط آتش این تیم 400 دقیقه اخیر را در لیگ برتر خاموش بوده است. در سوی دیگر نفتی قرار دارد که با حضور مرزبان جان دوباره‌ای گرفته، هر چند نفتی‌ها در کسب نتیجه اصلا موفق نبوده‌اند و با حضور مرزبان در 2 بازی لیگ و یک بازی حذفی متحمل شکست شده‌اند. خط حمله نفت به وضوح نیاز به ترمیم دارد و تا زمان ترمیم آن نیز باید فکری با حال اندیشیده شود. نفت با مرزبان در پارامتر‌هایی چون درصد مالکیت توپ، تعداد پاس‌ها و تعداد شوت‌ به دروازه حریف رشد چشمگیری داشته، هر چند این آمار و ارقام تنها در شرایطی به سود این تیم خواهد بود که با گلزنی بازیکنان این تیم همراه شود، اتفاقی که هنوز رخ نداده و در صورت تداوم آن نفت با همان سرعتی که به لیگ برتر آمده بود راهی لیگ یک خواهد شد.

چهره‌های برتر:
فرشید اسماعیلی و مرتضی تبریزی بازیکنان کلیدی استقلال در این دیدار محسوب می‌شوند و اسماعیل شریفات و پیمان میری نیز نیز مهم‌ترین بازیکنان نفت خواهند بود.

دوئل‌ها:
تقابل اسماعیل شریفات و پژمان منتظری در خط دفاع استقلال و فرشید اسماعیلی و حکیم نصاری در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 3 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که در هر 3 دیدار استقلال با پیروزی از زمین خارج شده است.

ترکیب احتمالی:
نفت مسجدسلیمان: حبیب فرعباسی، موسی کولیبالی، مجتبی بیژن، محمد حسینی، میلاد خدایی، علیرضا علیزاده، حکیم نصاری، یوسف وکیا، پیمان میری، محمود قائدرحمت و اسماعیل شریفات

استقلال: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، فرشاد محمدی‌مهر، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، علی کریمی، وریا غفوری، مرتضی تبریزی، فرشید اسماعیلی و روح‌الله باقری

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال