نفت مسجد سلیمان؛ من پنالتی نمی‌دهم

تیم نفت مسجدسلیمان در حالی شب گذشته هفته پایانی لیگ نوزدهم را پشت سر گذاشت که آن‌ها موفق شدند یک رکورد جالب توجه را بعد از ۱۵ فصل از آن خود کنند....

به گزارش "ورزش سه" هر چند تیم نفت مسجدسلیمان در دریایی از مشکلات مالی رها شده و بارها مهدی تارتار سرمربی این تیم در رسانه‌ها درباره مشکلات مالی تیمش صحبت کرده اما آن‌ها در مستطیل سبز همه تلاش خود را به کار بستند تا بتوانند فصل رویایی خود را با یک برد به پایان برسانند؛ اتفاقی که شب گذشته رخ داد و آن‌ها توانستند در خانه تیم فانوس به دست پارس جنوبی جم را ببرند و آن‌ها به سوی لیگ یک بفرستند و خود نیز با یک پله صعود بالاتر از نساجی، لیگ نوزدهم را در جایگاه هشتم جدول به پایان ببرند تا یک فصل تاریخی برای نفت مسجدسلیمان به ثبت برسد.

اما فارغ از نتایج ثبت شده از سوی نفتی‌ها، آن‌ها یک رکورد ویژه را هم در لیگ نوزدهم تصاحب کردند؛ تیم مهدی تارتار هیچ‌گاه در فصل جاری به رقبای خود پنالتی نداد تا فصل را بدون ارتکاب حتی یک پنالتی به پایان ببرند. اولین و آخرین تیمی که توانسته بود در ادوار لیگ برتر این رکورد را به ثبت برساند، ابومسلم خراسان در لیگ چهارم بود که در آن زمان هم مهدی تارتار در قامت یک مدافع برای مشهدی‌ها باز می‌کرد و حال این رکورد بار دیگر در تیمی تکرار شد که مهدی تارتار سکان هدایت آن را برعهده داشت.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان