نفت M.I.S با اسپانسری قوی امیدوار به روزهای آینده

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در فصل گذشته جزو معدود تیم‌های لیگ برتری بود که توانست سرمربی خود را حفظ کند و حالا می‌رود با انعقاد قرارداد با یک اسپانسر قوی، روند خوبش را در فصل پیش رو به همراه سرمربی جدیدش ارتقاء ببخشد....

به گزارش "ورزش سه"، به‌هرحال مهدی تارتار همان‌طور که از قبل هم قابل پیش‌بینی بود با یک نامه احساسی جدایی خودش را از تیم نفت مسجدسلیمان به‌طور رسمی اعلام کرد تا نیمکت داغ این تیم در این فصل نصیب یکی از مربیان خوش‌فکر و جوانی شود که در فصل گذشته دریک روز دراماتیک همراه با مس کرمان فقط دو گل تا صعود به لیگ برتر کم آورد.


صحبت از مجتبی حسینی است که در طی این چند سال اخیر همواره در هر تیمی حضور پیدا کرده توانسته است علاوه برگرفتن نتایج مطلوب، فوتبال خوبی را هم به نمایش بگذارد و او حالا در این فصل با حضور در تیم نفت مسجدسلیمان می‌رود تا با بازهم فصل خوبی را هم برای خودش وهم برای اهالی زاگرس رقم بزند.


فراموش نکنیم که نفت مسجدسلیمان علی‌رغم تمام مشکلات زیادی که در طی فصل گذشته داشت توانست مهدی تارتار سرمربی موفق خودش را حفظ کند و این در حالی است که نصف بیشتر تیم‌های حاضر در لیگ برتر و حتی لیگ یک دست به تغییرات زیادی در کادر فنی خود زدند و همین عامل ثبات باعث شد تا نفت مسجدسلیمان برخلاف لیگ هجدهم در فاصله چندین هفته به پایان لیگ، کمترین خطری را برای سقوط به دسته پایین‌تر حس نکند. شاید همین امر باعث شد تا این در هفته‌های پایانی این تیم نتواند نتایج بسیار خوب خودش را در نیم‌فصل اول تکرار کند.


 این در حالی است که صادق صادقی، علیرضا علیزاده، احمد الجبوری، سعید کریمی، حبیب فرعباسی و همچنین تعدادی دیگر از بازیکنان شاخص این تیم، با درخشش در فصل گذشته، به‌محض آغاز فصل نقل و انتقالات در تیررس سایر باشگاه‌های لیگ برتری قرار گرفتند و از این تیم جدا شدند و یا در شرف جدایی قرار بگیرند. در این بین از نام سوشا مکانی هم نمی‌توان گذشت، گلری که در ثبت بسیاری از نتایج درخشان این فصل نفت مسجد توانست نقش بارزی را ایفا کند.


حالا مجتبی حسینی هم می‌تواند در پروژه جدیدش این بار در لیگ برتر با درایتش و جذب بازیکنان جوان و جویای نام، کاری که در آن تسلط کافی هم دارد، دوباره نتایج خوب فصل گذشته این تیم را، حتی بهتراز قبل تکرار و درعین‌حال بازیکنان زیادی را به فوتبال این مملکت معرفی کند که این دقیقه همان چیزی است که مسئولان و هواداران این تیم از او انتظار دارند.


حسینی به‌خوبی می‌داند که با توجه به نتایج قابل‌قبول نفت در فصل قبل، تنها با بقا در لیگ برتر نمی‌تواند انتظار طرفداران را به‌جا بیاورد و ازاین‌رو می‌توان گفت که او مسئولین سختی را پذیرفته است که البته وی همواره نشان داده که واهمه‌ای از این نوع انتظارات هرگز ندارد.


آخرین اخباری که از این تیم به گوش رسیده این است که تا چند روز آینده قرار است مدیران نفت مسجدسلیمان با یکی از بیمه‌های بزرگ به‌عنوان اسپانسر این فصل قراردادی را منعقد کند که در صورت احقاق این امر بخش زیادی از منابع مالی این تیم در فصل پیش رو حل خواهد شد و همچنین این امر می‌تواند دست مجتبی حسینی را برای بستن تیمی بهتر باز بگذارد.


به‌هرحال مسئولان نفت مسجدسلیمان در صورت تأمین منابع مالی و با توجه به‌به خدمت گرفتن یک مربی آگاه می‌توانند بازهم مثل فصل گذشته حرف‌های زیادی را در برابر تیم‌های مدعی داشته باشند که البته این امر در روزهای آینده به‌طور کامل مشخص خواهد شد.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان