نفرات برتر رقابت‌های بدمینتون مجازی معرفی شدند

اراک-- نایب رئیس هیأت بدمینتون استان مرکزی گفت: مسابقات مجازی بدمینتون بانوان استان مرکزی &#۱۷۱;جام فجر&#۱۸۷; با شناخت نفرات برتر پایان یافت....

به گزارش"ورزش سه" فرشته امینی سعد در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد روند مسابقات مجازی بدمیتون، اظهار کرد: روند مسابقات به این ترتیب پیگیری شد که بازیکنان در داخل سالن‌های ورزشی شهرستان‌های خود حرکات تعیین شده را انجام می‌دهند و توپ در هدف معین فرود می‌آید.


وی افزود: در این رقابتها چهار حرکت و از هر حرکت پنج ضربه اجرا شد و با توجه به مجموع کل امتیازها، بازیکنان رتبه بندی شدند. تمام مراحل رقابت بدون قطع فیلم ضبط شده است و پس از تأیید هیأت شهرستان‌های مربوطه، برای داوری نهایی به هیأت استان مرکزی ارسال شد. در نهایت ۴۷ فیلم ارسال شده، مورد داوری قرار گرفت.


امینی خاطر نشان کرد: در رده سنی نونهالان و نوجوانان، صبا میرزایی از خمین با کسب ۱۱ امتیاز به مقام نخست دست یافت؛ آرشیما فلاحت از اراک با کسب ۶ امتیاز مقام دوم را کسب کرد و سوگند سرلک از خمین با کسب ۵ امتیاز مقام سوم را به خود اختصاص داد.


نایب رئیس هیأت بدمینتون استان مرکزی بیان کرد: در رده سنی جوانان هم، سپیده سرلک از خمین باکسب ۲۷ امتیاز قهرمان شد. مبینا عربی از خمین با ۲۳ امتیاز نایب قهرمان شد. ملیکا سالاری و مهلا احمدی هردو هر کدام با ۲۲ امتیاز از شهرستان محلات بطور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

تگ ها


بدمینتون