نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی تنیس

مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس بانوان در تهران پایان یافت....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، با برگزاری آخرین روز رقابت‌های تنیس انتخابی بانوان در تهران ، تنیسورهای راه یافته به مرحله اول اردوی آمادگی تیم ملی مشخص شدند.

در روز پایانی و با انجام ۲ دیدار ، نسترن چوبینه ۲ بر صفر مقابل الهه ظفرخواه به برتری رسید و مهراز رضویان ۲ بر یک سارا قبادی را برد تا در پایان ۱۴ بازیکن به عنوان نفرات راه یافته به مرحله نخست اردوی تیم ملی معرفی شوند.

به این ترتیب مشکات الزهرا صفی از البرز، فاطمه سادات زنجانی از تهران ، غزاله ترکمن از تهران ، ماندگار فرزامی از تهران ، کیانا صولتی از البرز ، پرنیا رکن آبادی از اصفهان ، آریسا سبزه زار از کرمان ، مهتا خانلو از تهران ، سارا آزاد دوست از تهران‌، شهرزاد بانی سعید از آذربایجان غربی، پادنا قورچیان از البرز ، عسل حاج هادیان از اصفهان ، نسترن چوبینه از فارس و مهراز رضویان از اصفهان در نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی که از ۱۶ لغایت ۳۱ فرودین ماه سال ۱۴۰۰ در تهران برگزار می‌شود حضور پیدا می‌کنند.

مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس بانوان با حضور ۲۴ بازیکن و با هدف انتخاب نفرات برتر جهت حضور در رقابت‌های تنیس فدکاپ سال ۲۰۲۱ در تهران برگزار شد. 

تیم ملی تنیس بانوان کشورمان از یکم لغایت ۸ تیر ماه سال آینده در مسابقات تنیس فدکاپ که در کشور مالزی برگزار می‌شود به مصاف حریفان خود می‌رود. هدایت تیم ملی تنیس کشورمان بر عهده فرناز فصیحی است.

تگ ها


تنیس