نفرات ما مشتاق جنگیدن و پیروزی در رقابتهای جهانی هستند

سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه گفت: کیفیت رقابت‌های جام روسیه به ما نشان داد هنوز انگیزه تمرین و تلاش در بین کشتی گیران ما وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، گئورگی کوگیاشویلی سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه، پس از برگزاری رقابت های جام کشتی فرنگی این کشور گفت: فکر می کردم عملکرد کشتی گیران در این مسابقات مناسب نباشد، اما آن ها بهتر از انتظار من ظاهر شدند و عملکرد خوبی داشتند.

وی ادامه داد: به هرحال در آغاز کار قرار داریم و نظر زیادی در مورد کشتی گیران نمی توانم بیان کنم و قطعا حضور در تورنمنت های بین المللی می تواند عیار کشتی گیران را مشخص کند.

کوگیاشویلی با تشکر از مسئولان جمهوری باشقیرستان برای میزبانی این مسابقات تصریح کرد: این مسابقات در تقویم ما قرار نداشت و خوشحالم که رقابت ها با نام جام روسیه برگزار شد و کشتی گیران در آن حضور پیدا کردند.

وی در مورد چگونگی آماده سازی تیم روسیه برای رقابت های جهانی اظهار داشت: همه ما امیدواریم شرایط اپیدمی ویروس کرونا به گونه ای شود که امکان برگزاری رقابت های جهانی فراهم شود، اما در صورت برگزاری این رقابتها آن را بعنوان یک تورنمنت بین المللی و یک رقابت مقدماتی درنظر خواهیم گرفت. کسی نمی داند چه نفراتی در این مسابقات شرکت خواهند کرد و در چه قالبی برگزار خواهد شد.

کوگیاشویلی ادامه داد: نکته اصلی این است که مسابقات جهانی یک شروع خواهد بود که همه به آن نیاز دارند و کشتی گیران ما نیز مشتاق جنگیدن و پیروزی هستند. ما دو اردوگاه آموزشی برای حضور در این مسابقات در نظر داریم که دوره بعدی طی یک هفته در منطقه آدلر برگزار می شود.

وی در پایان در مورد مشخص شدن تاریخ رقابت های قهرمانی روسیه برای بازی های المپیک گفت: قرار است این مسابقات روزهای ۳ تا ۸  بهمن ماه در روستوف‌دان برگزار شود و من امیدوارم  تغییری در زمان بندی آن اتفاق نیافتد.

بیشتر بخوانید:
جلسه مدیران فدراسیون کشتی در فضای باز برگزار شد

برنامه دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی اعلام شد

 

 

تگ ها


کشتی فرنگی مسابقات قهرمانی کشور روسیه کشتی