نفرزاده: بهترین تصمیم، جدایی من از تیم والیبال خاتم بود

سرمربی پیشین تیم والیبال خاتم : با توجه به مخالفت خانواده و نتایج بدی که در ماه گذشته کسب کردیم از مدیر عامل خواستم تا با جدایی من موافقت کند....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، تیم والیبال خاتم اردکان، هفته‌های اول و دوم لیگ متمرکز فصل ۱۳۹۹ را با ۵ شکست و یک پیروزی پشت سر گذاشت. نتایج ضعیف، مشکلات مالی و مشکلات خانوادگی، سرمربی این تیم را در نهایت مجبور به استعفا کرد.


فرهاد نفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد جدایی از تیم خاتم اظهار داشت: خاتم اردکان، دهمین تیم لیگ برتر والیبال بود که اقدام به یارگیری کرد و بسته شد. بودجه این تیم در سال‌های اخیر توسط مجتمع معدنی چادرملو تامین شده است. این مجتمع در سال گذشته ۵.۵ میلیارد تومان به تیم والیبال اختصاص داده بود که در سال ۱۳۹۹ با توجه به سیاست‌های جدید به ۲.۵ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد، البته این مبلغ هم در اختیار شهرستان اردکان قرار گرفت و در نهایت یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان به تیم والیبال رسید.  مبلغ اخیر در ۳ قسط به تیم پرداخت شد.


وی ادامه داد: از طرف دیگر، خانواده من نسبت به حضورم در اردکان و در شرایط کرونا، نگران و ناراحت بودند. من نیز با توجه به مخالفت خانواده و نتایج بدی که در ماه گذشته کسب کردیم از مدیر عامل شرکت خواستم تا با جدایی من موافقت کند.


نفرزاده در پایان گفت: من شرمنده مردم اردکان هستم، چون جز خوبی چیزی از آنها ندیدم. متاسفانه شرایط من برای ماندن مهیا نبود . بهترین کار و تصمیم، جدایی بود.

تگ ها


والیبال