نفرین بازوبند کاپیتانی؛ هافبک استقلال رباط داد

هافبک استقلال در مسابقه دوستانه دیروز مقابل هوادار به شدت آسیب دید....

به گزارش "ورزش سه"، رضا آذری بازیکنی است که در شروع تمرینات این تیم از آماده ترین بازیکنان تیمش بود و حتی فرهاد مجیدی هم بازوبند کاپیتانی استقلال را در بازی دوستانه روز گذشته برابر هوادار به او داد.با این حال رضا آذری در اواسط نیمه اول مصدوم شد و بعد از بررسی پزشکان استقلال مشخص شد مصدومیت او از ناحیه رباط است.


 
حدود دقیقه ۳۰ بازی بود که رضا آذری در یک صحنه روی پای بازیکن هوادار تکل زد اما زانوی او در این صحنه چرخید و با این مصدومیت بلافاصله از زمین بیرون کشیده شد.او که با درد شدید روی نیمکت تیمش نشست با چهره‌ای گرفته بازی را تا انتها نگاه کرد ،درحالیکه در دل دعا می‌کرد مصدومیتش سنگین نباشد. امروز اما تست های اولیه چیز دیگری را نشان می‌داد. دکتر نوروزی مدیر دپارتمان پژشکی باشگاه استقلال در این باره به خبرنگار ما می گوید : متاسفانه تست های اولیه مشکوک بوده و ما منتظر جواب نهایی ام آر آی هستیم تا در این باره به اطمینان برسیم.

با این شرایط فصل به تلخ ترین شکل ممکن برای آذری به پایان رسید و او احتمالا هفته های زیادی از لیگ بیستم را هم از دست می دهد.آذری فصل قبل در دوران سرمربیگری شفر نام خود را به عنوان یک استعداد جدید در استقلال معرفی کرد اما  در زمان استراماچونی تا آستانه جدایی از این باشگاه پیش رفت، با این حال مخالفت امیرحسین فتحی مدیرعامل وقت استقلال باعث شد او بماند ولی در این فصل فرصت زیادی برای بازی به او نرسید.او که با اعتماد مجیدی دوباره به بازی و درخشش امیدوار شده بود، در بازی دیروز بازوبند کاپیتانی را هم به بازو بست اما ظاهرا این موضوع برای او آمد نداشت.

آذری بعد از داریوش شجاعیان و محسن کریمی سومین بازیکن استقلال در این فصل است که رباط صلیبی پاره می کند.

تگ ها


استقلال تهران رضا آذری